Všichni ji hledáme, toužíme po ní…

VeeRa HARMONY jpg web

Ale jak “ ji“ trvale vnést do našeho života a domova?

O čem je řeč? O HARMONII ( pohodě, klidu, stavu kdy jsme OK..).

Všichni si přejeme mít ve svém domově místo, které nás „přepne“ ze stresu a chaosu do pohody a harmonie. Naladí nás po návratu domů na tuhle vlnu, uleví nám od napětí, hlavy plné myšlenek… Jenže JAK to udělat? Jak zajistit, aby náš domov bez ohledu na naši momentální náladu stále „zářil“ pohodu a harmonii a nevstřebával naše nálady, emoce? Právě naopak, pomohl nám rychle se vrátit do pohody?

Kde vzít „NĚCO“ co rozzáří a zharmonizuje naše domovy? Tyto otázky jsem si kladla hodně často při setkáních s klienty a jejich příbytky. A neznala jsem na ní odpověď. Dnes už ji znám. Mám řešení. Skvělé, fungující, krásné. Vyzařující harmonii a pohodu.

Symbol VeeRa HARMONY (R)… příběh vzniku

VeeRa HARMONY jpg web

Když jsem v roce 2012 začala v rámci svých služeb pracovat na energetické očistě domovů a firem, velmi jsem si přála mít trvalého „pomocníka“ do rodin a firem.

PROČ? Bylo mi jasné, že si domy po mojí návštěvě na čas oddechnou. Ale jen do té doby, než jej lidé svými emocemi opět „naplní.“ Prostory, ve kterých žijí a pracují šťastní a spokojení lidé září zdravím. Jiné domy jsou plné bolesti, trápení, smutku a strachu. Tyto prostory potřebují vyléčit. Moje přání bylo „vyslyšeno“v říjnu roku 2014. Dostala jsem nejkrásnější dárek.

Od prvního okamžiku mě okouzlil. Cítila jsem z něj klid, pohodu, harmonii. Tehdy jsem vůbec netušila, co všechno umí a jak s ním mám pracovat. Začalo období našeho oťukávání. Symbol jsem začala zkoušet na sobě, na svém těle, v bytě. Zkrátka všude, kde mě napadlo. Moje tělo na něj reagovalo různě. Na některém místě mi vytáhl bolest, strachy a někde se téměř okamžitě po nalepení dostavil pocit klidu, spokojenosti.

Začaly mě napadat nejrůznější možnosti jak symbol používat. Pamatuji si, jak jsem symbol nalepila na dno čiré skleněné vázy s vodou, do které jsem dala růže, které normálně vydrží cca 1 týden. Se symbolem bylo vše jinak. Vodu jsem pravidelně měnila a růže byly po dobu 3 týdnů svěží a krásné. Uschly rovné, téměř ve stejném stavu, jako když jsem je kupovala.

Tehdy mě naplno došlo, že symbol svým vyzařováním, zharmonizoval vodu ve váze. A voda, která je skvělým vodičem tuto informaci „předala“ růžím. Tento zlomový okamžik naplno přesvědčil také můj rozum, který vzal na vědomí sílu a dary symbolu. Od té chvíle jsem plně uvěřila síle, schopnostem a možnostem symbolu.

Vybavuji si AHA moment, kdy mě napadlo pozitivní programovaní domovů do stavu harmonie. Můžeme sami rozhodnout a ve svých domovech, firmách díky symbolu vytvářet pohodu a harmonii.  

A moje pokusy nabraly větší rychlost. Všechny květináče u mě doma dostaly nálepku se symbolem. Změna byla brzy vidět. Rostliny krásně rostou, jsou v plné síle a trvale kvetou. Symbolem jsem „oblepila“ obrazy, postel, pracovní a jídelní stůl, sedačku, svůj počítač a mobil… a můj domov začal „zářit“. Při každém návratu domů na mě doslova dýchl pohodu a harmonii. Paráda. To byl konec roku 2014.

A moje novoroční přání? … „Já si přeji tohle dát druhým.“ Moje přání se stalo realitou. Symbol přináší podporu, harmonii lidem, jejich mazlíčkům, domovům…

Symbol je nyní k dispozici na samolepce. No a já pokračuji se symbolem na další cestě dále…Postupně se rozšíří sortiment výrobků se symbolem o produkty s křišťálovým sklem, šperky.

Část výtěžku z jeho prodeje věnuji dětem. Obrazy či skleněné závěsy do tříd mateřských školek. Vím, že je to ta nejlepší investice. Do budoucnosti, do „malých velkých bytostí“. Všechny děti, které jsem symbolem obdarovala se okamžitě rozzářily. Jejich oči byly šťastné, během chvilky byly sami sebou. A to jde. Oni jsou těmi, kteří sem přišli obohacovat a měnit naše životy.

Mým velkým přáním je, aby vám symbol posloužil tím nejlepším způsobem. V lásce VěRa Nosková

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře