Vaše příběhy

Veera mě oslovila svojí vnitřní krásou.

Je v mém životě první ženou, která mi ukazuje a svým příkladem dokazuje „čistotu života“ – svojí empatií, citlivostí, rozvahou, klidem, upřímností, opravdovostí.

Vaše příběhy


Moje cesta s Veerou a elohimy

V dubnu 2018 jsem pozvala pár svých kamarádek na představení produktů jedné společnosti. Po něm měl následovat om chanting. Jednou z pozvaných žen byla i Veera, kterou jsem zatím znala jen od vidění. Shodou okolností vznikl tehdy i prostor k tomu, aby nám Veera představila svoji práci. Večer končil, ženy odešly, jen Veera ještě zůstala – rozhovor s ní mi byl velmi příjemný. Měla jsem pocit, že se už dávno známe. Řekla jsem jí o myšlence, která mě napadla při om chantingu – aby se mnou a mojí kamarádkou jela k moři. A tak se i stalo. Tehdy začala moje „nová cesta životem“ – cesta „zpátky k sobě“…

Veera mě oslovila svojí vnitřní krásou – je v mém životě první ženou, která mi ukazuje a svým příkladem dokazuje „čistotu života“ – svojí empatií, citlivostí, rozvahou, klidem, upřímností, opravdovostí. Svojí trpělivostí a srdečností, svým pochopením bez souzení. Díky tomu, co vyzařuje, si ihned získala moji důvěru. Tím, že má otevřené srdce, otevírá srdce i lidem ve své blízkosti. Tím, že žije to, o čem mluví a co druhé učí, že ukazuje svoji opravdovost a tím,  že je příkladem toho, jak žít naplňující život v souladu, radosti a štěstí, mě motivuje k tomu, abych i já takovýto život žila. A Veera láskyplně nabízí svoji pomoc, rady, případně vedení každému, kdo se rozhodne a touží vrátit se k sobě domů…

Díky Veeře jsem se na život začala dívat z úplně jiného úhlu pohledu – učím se chápat souvislosti a přijímám fakt, že nic a nikdo není oddělen – že vše souvisí se vším, že existuje přítomnost, že však lze léčit i minulost, že ovlivňujeme přírodu živou i neživou, že ovlivňujeme prostor, ve kterém pobýváme a že i příroda a prostor ovlivňují nás a s námi souvisí… Že vše jest propojeno…

Veera mi odkryla pro mě do té doby naprosto neznámý rozměr pojmu nebo slova „domov“. Do té doby jsem sice svoji představu, podle které jsem svůj domov zařízený „k obrazu svému“ měla, dnes už ale vím, že byl velmi vzdálen mojí podstatě – mojí Duši! Už vím, že i dům má svého Ducha. A že se s ním mohu spojit, že s ním mohu komunikovat, že je to pro nás oba velkým přínosem. Veery darem je schopnost naladit se na něj a sladit jeho potřeby s potřebami jeho obyvatel – jejich duší – a tím narovnat vztahy a uzdravit všechny, kteří v domě žijí a vnést tak harmonii do tohoto prostoru.

U mě konkrétně to znamenalo přemístit některé části nábytku, natřít jej jinou barvou, odstranit některé doplňky, změnit barvu závěsů, stěn – a to vše mi přineslo pocity lehkosti, volnosti, svobody – zkrátka se domů (i když jsem nyní v pronájmu) vždycky moc těším.  A navíc – vlastní tvorba ve mně navozuje pocit radosti – co víc si mohu přát… Vím, že tyto změny souvisí se mnou – s potřebami mojí duše – proto nejsou neměnné, ale mění se v souladu se změnami, které probíhají u mě.

Moc se mi líbí to, že Veera mi prakticky ukáže, co mohu s prostorem udělat, já si to vyzkouším, procítím – a příště si již umím poradit sama… Veera mě učí „naslouchat prostoru mého domova“. Už vím a cítím, že mě takto „naladěný“ prostor léčí i podporuje. A co víc, lidem, kteří sem přijdou, je tu moc dobře. Mám čtyřnohého přítele Dastyho – i ten, ač je mu již jedenáct let, pobytem tady „zázračně“ omládl…

Díky Veeře jsem poznala Elohimy, učím se s nimi pracovat a žít každodenní život. Jsou velikými pomocníky – slovy těžko popsatelným požehnáním pro naše životy. A Veera mi svým darem komunikace s nimi „odkrývá“ to, co je za jakoukoli situací, myšlenkou, pocitem, činem – odkrývá souvislosti, jež mě nemohly ani rodiče ani škola naučit – je to veliký dar. Je to nesmírná krása, je to pro mě jedno velké, nekonečné AHA. Veera mě tak učí naslouchat prostoru mého srdce, mysli, duše a těla…

Další oblastí, ve které mi Veera velmi pomohla a pomáhá, jsou vztahy. Pro mě osobně je, řekla bych „alfou a omegou“ vztahem, můj vztah sama k sobě. Díky AHA momentům, jejímu daru vhledu a  jejímu „převodu do češtiny – do mnou pochopitelného jazyka“ otevírám oči a začínám chápat, že jediné, na čem záleží a co mi umožní žít naplňující a pohodové vztahy, je změna sebe samé – návrat k sobě, ke svojí podstatě – myslet, mluvit a konat – zkrátka žít v souladu se sebou – odstranit a vyléčit všechna zranění, všechna cizí přesvědčení, která mě drží v nějaké iluzi, kterými obelhávám sama sebe… Často to není příjemné – přiznat a připustit si, co že to na sobě „páchám“ a že není pravdou, že „já nic, to ten druhý“ – a právě v těchto chvílích si velice cením Veery přístupu prostého jakýchkoli soudů, její empatie a pochopení. A velmi mě těší, že mě Veera naučila, jak tyto události s pomocí Elohimů uzdravit, odstranit, vyléčit, transformovat.

Kromě AHA momentů reagujících na jakékoli životní situace a události mě velmi pomohly meditace s Elohimy. Zároveň cítím velkou pomoc i v zářičích, jež Veera nabízí – používám svícny pro čištění prostoru, přívěsky pro léčení mého těla a harmonizační a léčivé obrazy.   

Děkuji z celého svého srdce Veeře a Elohimům za to, že jsou součástí mé cesty krásným životem !

Lída


Místnost, která pro mne a mé klienty slouží jako terapeutická pracovna, se neustále vyvíjí. Na jejím počátku to byla úzká, dlouhá, vysoká místnost s omezeným přístupem světla. Mým přáním bylo, abychom se zde já i mí klienti cítili dobře a aby celkově podporovala záměr, pro který je určena. Že bude potřeba ji zútulnit, o tom nebylo pochyb, ale kde a jak s úpravami začít? Potřebovala jsem jasnou představu, bez nutnosti experimentů, pak šlo vše samo.

Setkání s Věrou přišlo jako na zavolanou. Od té chvíle se "bílá nudlička" měnila před očima. Důležitý byl pro mne výběr barev. Růžová s tyrkysovou ladí s mou duší, a tak si je přenáším do svého každodenního života. Zapojení vlastní tvořivosti, seberealizace, umocňovaly můj dobrý pocit z výsledku i naplněnosti dne. Pouhý vstup do místnosti je pro mne i většinu mých klientů pohlazením. Provází ho radost, uvolnění, inspirace do života. Barvy, obrazy, rozmístění a výběr drobného nábytku a předmětů mne podporuje v mé práci a hladivý a hřejivý pocit naladí každý můj den.

Cituji své klientky: "Stačí vstoupit a začnete se léčit." Není to krásné? VěRu, DĚKUJI!:-)

MUDr. Ludmila Sobotkovácraniosakrální terapie

JAK opuštěná místnost dostala příběh

Na počátku byla opuštěná a zanedbaná místnost v bytě a přání klientky vytvořit pro své klienty místo, které bude šířit harmonii. Místo, kde se lidé uvolní. Místo, které ji bude v její práci podporovat.

Na mojí otázku jaké prostředí, symbolika jí přináší harmonii, pohodu, odpověděla "pro mě je to jednoznačně tyrkysové moře, pláž se zlatavým pískem... romantika.

Vybraly jsme paletu barev, našla jsem pro ní obraz s jejím příběhem se zvláštním přírodním symbolem.

Byla spokojená. Nakoupila barvy a malovala. Během nákupu s mojí asistencí jsme vybraly zařízení do celé místnosti -nábytek, doplňky, dekorace.

Závěrečné doladění bylo pro nás obě odměnou :-).


Říká se, že život je změna. Já osobně se domnívám, že život přináší změny podle toho, jak se cítí naše duše, která se stále učí a zdokonaluje.

I já jsem  několik změn  ve svém domečku v průběhu let dělala, ale ta poslední je opravdu povedená. Díky svojí kamarádce jsem se seznámila s paní Věrkou, která mi ukázala směr, kterým se mám při své plánované změně vydat. Strávily jsme spolu 2 krásné hodiny povídáním a plánováním, vybraly jsme pro interiér mého  domu ty správné barvy, doplňky i rozmístění nábytku. Výsledek je opravdu úžasný, vnitřek domu se vine  jemnými tóny dvou barev, jednoduchostí a proudící energií.  Vše se krásně doplňuje a je zde útulno a příjemně. Cítím se teď doma velice příjemně.

Dana


S Věrkou jsem se seznámila náhodou. Samozřejmě, žádné náhody neexistují. Přichystal nám to Vesmír.Začaly jsme si povídat, svěřila jsem se jí se svými starostmi. Nabídla mě pomoc. Meditaci. Domluvily jsme se na konkrétním datu u ní doma.

Vešla jsem v danou hodinu do jejího panelákového bytu a užasla. Klasický pokoj, běžné zařízení. Ale ta zvláštní atmosféra mě zaujala. Všechno ladilo a uklidňovalo. Začaly jsme krátkým rozhovorem a přešli k meditaci. V té době o mě Věrka vůbec nic nevěděla, ale naprosto přesně mě popsala a odhadla. Během mediace mluvila o věcech, které jsem o sobě věděla jen já a nikdo jiný. Řekli jí to Elohimové. V tu chvíli jsem jí uvěřila. Moje meditace se tenkrát týkala čištění vztahů s rodiči. Čištění jsme ještě podpořily léčivým obrázkem, který mi namalovala. Asi měsíc po meditaci jsem na sobě začala pociťovat první změny.

Je to rok od našeho prvního setkání a já se na ní stále obracím. Poslední měsíc mi pomohla s mým domem a zahradou. Spojila se s duchem naší zahrady a navrhla mi konkrétní osázení zelení  které je v souladu s mým pozemkem.

V domě mi navrhla také pár jednoduchých a levných změn. Zpočátku jsem se bála a byla nedůvěřivá. Ale hned druhý den po „přešoupání“ nábytku jsem doslova zírala, jak se změnila atmosféra u nás v bytě. Na místě, kde máme teď jídelní stůl se cítíme velmi příjemně. Můj manžel po jídle nikam neodchází a dál vysedáváme a povídáme si. I náš pes se teď uvelebil přímo pod stolem, což dříve nikdy nedělal.

Věrce jsem vděčná. Na praktických věcech, jednoduše a levně mi ukazuje jaký vliv má na nás místo, ve kterém žijeme a že je potřeba věnovat mu náležitou pozornost.

Monika

 


Jsem moc ráda ,že jsem na internetu našla paní Věrku:). Je to moc milá paní, která nám pomohla vyřešit situaci s naší novou zahradou, která nebyla ideální tvarem ani pozitivní energii:).Ale s p.Věrkou jsme vše změnili ku prospěchu a jsme ji za to velice vdečni. Navrhla  nám krásnou zahradu,tak aby byla a působila v souladu jak pro muže tak i pro ženu. Věřím že metoda Feng Shui je opravdu skvělá věc, která dokáže pomoct jak ve vztahu, hojnosti, úspěchu, tak i ke spokojenému životu.

S manželem jsme se domluvili, že i nadále budeme spolupracovat s p.Věrkou na našem společném rodinném domečku, který bude stát na naši kouzelné zahradě. Víme, že domov je nejcenější věc, kterou máme:). A když se cítíme skvěle ve svém vlastním domě, cítíme se skvěle i na této úžasné planetě Zemi:). A o to tady přeci jde:).
Už teď se těšíme na úžasnou spolupráci, která bude pro nás všechny inspirací a radostí.
 
Všem vřele doporučuji, aby zkusili věřit jak paní Věrce tak i metodě Feng Shui a uvidíte že i Vám se budou dít ve Vašem životě ZÁZRAKY:)
 
Velké DÍK Věrko💖mějte se fajn a brzy naslyšenou Helenka😊

Na konci roku 2016 jsme koupili dům na místě, které nám učarovalo. Do centra města kousek a zároveň úžasný výhled do nádherné přírody. Bohužel vnitřní dispozice domu byla řešena tak nešťastně, že jsme si nebyli jistí, zda v domě budeme moct bydlet. Místa jsme se ale nechtěli vzdát. Pozvali jsme proto paní Noskovou s dotazem, zda by se s domem “dalo něco dělat”.

Nikdy nezapomenu na den, kdy paní Věra přijela s plánkem nové dispozice. V první chvíli “šok”, že by v téměř novém domě měly proběhnout stavební práce:-) Po chvíli jsme ale najednou viděli “světlo na konci tunelu”. Došlo nám, že když tyto změny provedeme, nebude nutné hledat místo pro jiný dům a hlavně, budeme bydlet přesně podle našich představ na místě, které jsme si vysnili.

S Věrou jsme konzultovali celý proces rekonstrukce včetně detailů jako jsou barvy na stěny a z výsledku jsme byli naprosto nadšeni. Po sedmi měsících jsme se stěhovali do krásného domu, který jsme si před návštěvou paní Noskové nedovedli představit.

Díky Věře máme dům, kde se cítíme jako doma a užíváme si každý den bez ohledu na roční období. Po osmi měsících bydlení můžeme říct jediné...Věro, moc děkujeme:-)

 


Těším se na spolupráci :-).