V jednoduchosti je síla

architecture-21936_1280

Čím je pro vás umění feng šuej?

Nastavujete harmonii a štěstí záda aneb jak je to s mýty a FENG ŠUEJ?

 

vítejte doma

Setkávám se často s rozšířeným názorem, že feng šuej je „něco jako vegetariánství“, který představuje pro mnohé omezení. Vždy záleží na pohledu a přístupu. Moje cesta s uměním feng šuej vedla od „vysoké“ studiem na evropské škole feng šuej zpátky k jednoduchosti a praktičnosti „mateřské školy“ feng šuej. Dnes se ve svém životě i v práci s klienty řídím heslem v jednoduchosti je síla. Při konzultacích a poradenství se zaměřuji na podstatné a důležité věci. PROČ? Sama jsem si osobně „vyzkoušela“ všechny složitosti, které se obtížně aplikují do běžného života. :-)

Setkávám s různým přístupem k umění feng šuej. Např. u jedné paní, která mě při příchodu konzultace hlásila, že má ve svém bytě feng šuej, které nefunguje. Nevnímala jsem jej, a proto jsem se zeptala – KDE a JAK? Aplikované feng šuej byla zavěšená křišťálová koule a červená tečka na dveřích do koupelny. A REALITA? Místnost zcela zaplněná knihami, kazetami, mnoha „suvenýry“. Prostě binec.

Na začátku každého feng šuej je ÚKLID. Čeština má krásná slova. Pokud uklidíme, zůstává nám KLID.

Moje doporučení se proto týkalo fyzického úklidu. Paní se moje rada příliš nezdála, a trvalo dalších půl roku, než došlo na AKCI. Někdy lpíme na „bezpečí“ a blokujeme volnost proudění, které známe z přírody.

Dalším „mýtem“ je představa, že si konzultaci feng šuej nemohou „dovolit“. Opět otázka pohledu a přístupu. Každý z nás vidí hodnoty jinde. Pro mnohé má hodnotu křeslo, pěkné džíny či jiné materiální požitky. Společnost je více nastavena na „viditelné“. Ze své praxe vím, že právě „ pocit, který není vidět“ je pro spokojený život velmi podstatný. PROČ? Pokud žijeme v bytě, domě, který je „neviditelně“ špinavý nebo nemocný, je to jako bychom jedli zkažené jídlo. Takový byt či dům nemůže svým obyvatelům poskytnout maximum pro jejich šťastný život.

Dalším velmi „hodnotným“ aspektem konzultací feng šuej je odhalení našich životních nastavení – takové konstalace přes bydlení. Dovolte mi malé přiblížení: jak myslíme tak tvoříme a bydlíme. Náš domov, prostor je našim větším tělem :-). Prostor vždy zcela přesně „zrcadlí“ nastavení jejich obyvatel. Změny v bytě nebo domě jsou pro nás 33% podporou NAVÍC. Je to pro Vás hodně nebo málo? Pro mě je volba jasná. Můj prostor je pro mě skvělým a trvalým pomocníkem v životě i ve svém  podnikání.

Jedna moje klientka měla malý byt, ve všech místnostech včetně WC a koupelny u stropu zavěšené police. Její životní přístup byl jasně viditelný. Jaký? Měla „nastaveno“ házet problémy nad hlavu. Oni jí velmi brzo zpátky padaly na hlavu. Pocit v tomto bytě díky policím byl velmi stísněný. Klientka se rozhodla změnit svoje dosud neviditelné „nastavení“ a police byly odstraněny. Přišla velká úleva, pocit volnosti.

Dalším příkladem je žena, která žije sama, touží po partnerovi. Bydlí v bytě, kterému v půdoryse chybí oblast partnerství. V pokoji, který využívá nejčastěji, podvědomě umístila do oblasti partnerství kočičí záchod. Poté, co jsem jí „rozkryla“ její zadání byla doslova v šoku. Vědomě si partnera přála a podvědomě nikoliv. Náš DOMOV a prostor spolu s uměním feng šuej konzultace nám lidem přináší velké DARY.

Pozvetěte si domů štěstí, lásku a harmonii, mnoho štěstí všem přeje VěRa

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře