Tohle jsem fakt nečekala?!

Můj „automat“ na zázraky.

Tohle zjištění mě úplně šoklo :-).

Mnoho let se věnuji poradenství feng šuej. Již delší čas bydlím a tvořím svůj domov jinak – vědomě. Mám svůj domov se šťastnou devítkou.

Proč? Protože moc dobře vím, jak rychle se moje přání právě díky prostoru zhmotňují. Jsou to velmi rychlá a fungující „kouzla“.  A právě proto, že tohle vím, dávám si opravdu záležet na pečlivém výběru svého zařízení, doplňků a drobností.

Přesto mě moje nedávné zjištění v „boudičce“ na zahrádce doslova šoklo.

Zhruba před rokem jsem si „zařizovala“ svoje dočasné zázemí na nové zahradě v boudičce. Doma jsem měla spoustu oblíbených dekorací. Miluji moře, pláže, písek, atmosféru volnosti. S tímto záměrem jsem svoji milou boudičku také zařizovala. Samozřejmě podle šťastné 9.

Jak to dopadlo?

P1030506

tenhle obrázek jsem si před rokem pověsila do své boudičky

P1030682

Tuhle dekoraci jsem také použila ve svém dočasném příbytku na zahradě :-)

                                                                                             
  


 

love-71368_1280

Tohle „logo“ jsem si zvolila pro svůj nový web DOMOV

plážovka

A začala se věnovat „plážovému podnikání“ :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To je podoba, že? Naplno jsem se opakovaně přesvědčila, že vše co si přeji se mi velmi rychle plní. A proto jsem se rozhodla, že vás tahle kouzla také naučím. Již brzo… bližší info zde.

Krásné tvoření Vám přeje VěRa

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře