Symbol (R) HARMONIE

Jemná, klidná síla. 

Láskyplná péče pro náš život i domov

 

Moje cesta se symbolem (R) harmonie

Od prvního okamžiku mě okouzlil. Cítila jsem z něj klid, pohodu, harmonii. Laskavé pohlazení od maminky.

 

...symbol svým vyzařováním, zharmonizoval vodu.. Od té chvíle jsem plně uvěřila síle, schopnostem a možnostem symbolu...a můj domov začal "zářit". Při každém návratu domů na mě doslova dýchl pohodu a harmonii. Moje přání? "Já si přeji tohle přeji předat lidem."

A tak přišly na svět SAMOLEPKY, později křišťálky, šperky a srdce se symbolem VeeRa HARMONY.

 

Křišťálek si otevřel cestu k těm, kteří na něj již netrpělivě čekali.

Děti si křišťálek se symbolem doslova zamilovali.

Mluví s ním, svěřují se mu se vším a on je hladí, pomáhá tak, jak oni potřebují.

 

Příběh symbolu (R) HARMONIE

 

Napadlo vás někdy, že naše emoce, způsobují nemoci nejenom nám, ale také našim domovům?

Ptáte se PROČ se tak děje? Vysvětlení je jednoduché. Zkusme připustit, že náš byt, dům je naším partnerem. Sdílí s námi náš život, radost, úspěchy, bolest, smutky… emoce. Stojí při nás v dobrém či zlém. Vše, co se v našem životě odehrává, věrně ukládá a uchovává / vdechuje do sebe. Snese toho ve srovnání s námi mnoho. Má mnohem větší tělo, než je to naše. Ovšem i jeho kapacita není nafukovací a přijde chvíle, kdy už prostě nemůže. Je plný, hodně toho do sebe vstřebal. Ale, sám o sobě si nemůže pomoc, nemá možnosti, jak se uzdravit.

Potřebuje naši podporu a pomoc. Ve srovnání s námi je lehké mu emočně ulevit, změnit jeho tíhu a vrátit do něj lehkost, radost, novou energii. Rekonstrukce, stavební vylepšení mu pomáhají ke krásnému kabátu a jsou pro něj skvělou léčbou. Dům však potřebuje také vyléčit od uložených emocí, aby mohl pro nás naplno sloužit a podporovat nás.

Právě během emočního léčení domů, bytů jsem si před několika lety uvědomila opakující se cyklus a mým přáním bylo, „mít NĚCO“, aby se domy mohli léčit sami, nezávisle na našich emocích. Aby fungovaly obdobně jako zahrada, příroda, kterým ke zdraví pomáhá slunce, voda, vítr.. Moje přání bylo vyslyšeno a do mého života přišli vydatní pomocníci, elohimové. Začala jsem se s nimi seznamovat, a pracovat pod jejich vedením. Naše spolupráce přinesla vytoužené ovoce.

8. října 2014 jsem dostala překrásný DAR k svému svátku.  S požehnáním Matky Meery přišel na svět  symbol (R) harmonie.

Symbol (R) harmonie a děti

Zvláštní péči věnuje symbol dětem, které se s ním rádi kamarádí, důvěřují mu. Nepochybují o něm. Naopak, otevřeně jej přijímají. Uzdravuje jejich dušičku, pomáhá jim v každé situaci (ve školkách, v dětských domovech, vždy když se jim stýská po rodičích, když se nepohodnou se kamarády, učí se s nimi, píše s nimi ve škole testy, každý večer spolu usínají. A děti jej milují, povídají si s ním, svěřují mu svoje přání, bolístky. A symbol jim trpělivě naslouchá a vede je k odvaze být sami sebou, žít a radovat se naplno.

Symbol (R) harmonie a prostor pro děti

Děti přicházejí na svět čisté. Učí se a vnímají svět všemi smysly, nasávají atmosféru prostoru, emoce nás dospělých. Vnímají vše to dobré, ale bohužel i to negativní. A tyhle "otisky", zápisy si nesou dále do dalšího života. Pokračují v našich stopách...

Ale nemusí... pokud jsou v prostředí, které je harmonické, doslova se rozzáří, rosvítí naplno. A velmi rychle se vrací ke své přirozenosti, do stavu harmonie.  Naplno rozvíjejí svoje talenty, schopnosti, které si do života přinesli.

Kouzelnou sílu symbolu vyzkoušeli také děti z dětského zařízení v Trnové. Měla jsem štěstí a příležitost být přítomna předání několika srdíček se symbolem určených k harmonizaci prostoru. Do každé ložnice jsme umístili jedno srdce a pozvali děti, které nic netušili. Jejich reakce mě "dostala". Téměř okamžitě se podívali ke stropu a jásali. Všechny děti vnímali léčivou energii symbolu :-).

Dětem, kterým chybí domov, srdíčka umožnily nalézt ztracenou důvěru a harmonii. Děkuji, že jsem byla součástí této jejich proměny.

Dejme dětem šanci žít svůj život naplno, v lásce, štěstí, v léčivém a podporujícím prostředí se symbolem (R)harmonie.

Vaše zkušenosti se symbolem (R)

Minulý rok byl pro moji rodinu tragický. Evina Hrdinová mi velmi pomohla. Ukázala mi novou cestu. Také mi přivedla ke křišťálku a poznala jsem paní Věru.

Vánoce a narozeniny mojí zavražděné dcery na mne a mého manžela špatně působily. V den narozenin jsem si přetrhla řetízek. Druhý den mi upadl na zem a odloupl se kousek skla. Svoje pocity tu nemohu ani vyjádřit. Koupila jsem nový. Teď se cítím se lépe,dokonce se ani moc nezakaluje. Přesvědčila jsem se o tom i ve svém zaměstnání,kde jsem teď i štastná. Ten starý naplnil svoji funkci a jednoduše odešel. Nemohu už bez něj být. Mám pocit,že mě přenese v mém životě do lepších životních situací.

Dlouho jsem přemýšlela,jest-li se mám zde tak otevřít,ale cítila jsem,že musím. Přeji všem,kteří tyto stránky navštěvují,aby tento rok prožili ve štěstí. Díky Křišťálku!

Hana, sociální pracovnice

Milá Věro,

děkuji moc, že jste se na mne obrátila se zajištěním ochrany pro Váš symbol. Jsem moc ráda, že jsem měla příležitost se s Vámi seznámit a že jsme spolu navázaly spolupráci. V poslední době jsem řešila spoustu soukromých i pracovních věcí a během posledních tří týdnů se nějak vše dává dohromady. Nedokážu to nějak vysvětlit, ale vnitřně vím, že je vše na správné cestě. Váš symbol se mi velice líbí, vyzařuje z něj klid, pohoda a vstřícnost. Moc se těším, až nám také bude zdobit stěnu v naší nové kanceláři.

Přeji Vám, aby Váš symbol měl na všechny stejně pozitivní účinky jako na mne :-).

Denisa, patentová zástupkyně

O symbolu bych řekl asi toto: Ačkoliv k věcem, na něž si nemohu sáhnout, příliš důvěru nemám, symbol mě přesvědčil o opaku - funguje i když tomu rozum věřit nechce. Od doby, kdy jsem jej umístil u sebe v pokoji, se mnohé neřešené problémy daly do pohybu a můj život se najednou začal ubírat správným směrem. Myslím, že symbol má v sobě ukryt velký potenciál.

Martin, projektový manažer

Ahoj Věrko, když jsem symbol od Tebe dostala, držela ho v ruce a dívala se na něj, tak jsem za chvíli cítila jeho sílu a energii. Cítila jsem v oblasti žaludku příjemné chvění vycházející do celého středu těla. A na kořenu jazyka takové "svědění". Stejné pocity mám i teď, když se na něj dívám. Říkalas, že si jej mám dát, kam mě to pocitově povede. A já jej nosím v peněžence.

Pokud mám zkusit popsat nějaké změny v životě za poslední měsíc, co symbol mám, tak si uvědomuji, že jsem ve větším klidu a pohodě a stejně tak cítím i působení mého okolí na mně.

Petra, 42 let

Věrko, symbol, který jsi vytvořila, ve mě vyvolává pocit klidu a harmonie. Když se cítím něčím rozhozená, vrací mi zpět k sobě. Je pro mne další ochranou prostoru, ve kterém jsem. Díky.

Lenka, kosmetička

Nápad vyměnit v mém pokoji postel s psacím stolem přišel hodně rychle a stejně tak rychle bylo hotovo - celkem to bylo asi 5 minut. Přibyly i nové obrázky. Teď je mi v mém pokoji daleko líp. A kde se najednou vzaly ty nápady? Zamrkal na mě z nástěnky. Kdo? Symbol harmony.

Vojta, student