SYMBOL ® HARMONIE

KOUZLO HARMONIE a šťastného života

přináší klid a pohodu, léčí a harmonizuje prostor

Prostor nás ovlivňuje a má vliv na to, zda žijeme šťastný a spokojený život či naopak

Díky síle symbolu ® se do našich životů a domovů vrací KOUZLO HARMONIE

Kouzlo, které se v dnešní rychlé době, chaotické a stresující každodennosti z nás i našich domovů vytratilo.


Představte si DOMOV, který vítá pohodou, laskavostí a harmonií. Místo, které vás trvale nabíjí a harmonizuje, kde jste DOMA.

Domov, který podporuje zdraví, vztahy, rodinu, naši jedinečnost, šťastnou budoucnost. Bezpečné a harmonické místo pro vás a vaše děti.

Symbol ® HARMONIE


Jemná, klidná síla, trvalá láskyplná péče pro náš život i domov.

Teplá, vřelá náruč milující ženy, která s láskou pečuje o sebe, své blízké a svůj domov. Pohladí a vnese kouzlo, ve vypjatých chvílích nás vyrovnává a vrací do harmonie.  Moudře a laskavě nás podporuje a vede zpět k sobě domů.

Zvláštní péči věnuje dětem, které se s ním rádi kamarádí, důvěřují mu a nepochybují o něm. Uzdravuje jejich dušičku, pomáhá jim v každé situaci.

Křišťálek je můj nejbližší kamarád, který mi se vším pomáhá. Pomáhá mi ve škole, ale i doma. Chodím s ním všude a stále ho mám na svém krku. Cítím, jakou sílu v sobě má a co dokáže. Mám moc rád svůj křišťálek. Složil jsem o něm básničku :-).

Tomášek Walter

Symbol ® harmonie, pomocník s energií elohimů, ve kterém je trvale ukotvena energie lásky a harmonie. Čistý zářič, světlo pro náš každodenní život a domov.

Přišel na svět díky požehnání matky MEERY.


Duchovní DAR, který pomáhá nastavit harmonii a šíří svoje laskavé kouzlo na vše, čeho se dotkne, bez rozdílu :-).

 


Pomáhá nám vrátit se do souladu se sebou, se svojí duší. V prostoru pomáhá udržovat trvalou harmonii a pohodu. A do našich domů se trvale vrací klid, laskavost, kouzlo domova.

Život bez křišťálku a symbolu si již nedovedu představit. Do cesty mi vstoupili 10. prosince 2015 a na tento den nikdy nezapomenu. Do mého všedního života přinesl kouzlo, které se nedá slovy popsat. Ukázal mi cestu a do naší rodiny přinesl světlo, lásku a hlavně porozumění. Užívám si s ním každý den a jsem ráda, že ho mám.

Lada Walterová

JAK symbol harmonie přijmout a otevřít se mu?


Jste k symbolu zváni? Cítíte jej svým srdcem? Pak jste na symbol připraveni. :-)

Pokud by vás ke koupi vedlo pouhé chtění, může dojít k jeho dočasnému odmítání. Změny, které symbol přináší, může potom člověk vnímat negativně a tuto negativitu mylně obrátit proti symbolu.

Se symbolem ® harmonie si „kódujete“ harmonií sami sebe, svůj prostor :-).


V dnešní moderní době máme kolem sebe spoustu přístrojů, které nás od harmonie odvádí (mobily, wi-fi, mikrovlnky…) Čárové kódy si domů spolu se zbožím přinášíme takřka na všem. Naše domácnosti se takto každodenně, neviditelně stávají rušičkami harmonie. Cestou k HARMONII mohou být postupné kroky, např. se samolepkami se symbolem ® VeeRa HARMONY.

Jak samolepku používat?

 můžete ji použít na vše, co si přejete zharmonizovat

samolepka se symbolem ® harmonie udržuje váš domov ve skvělé fyzické i emoční kondici :-)

 • Potraviny
  Samolepka nalepená na lednici harmonizuje potraviny v ní uložené. Samolepka nalepená na nádobí, podložce, míse složící k ukládání potravin, harmonizuje tyto potraviny.
 • Voda
  Samolepka nalepená na karafu či nádobu s vodou harmonizuje vodu.
 • Zdraví
  Samolepka nalepená či umístěná pod matrací harmonizuje váš spánek
 • Úklid
  Samolepka umístěná na čistícím prostředku umožňuje vašemu domovu během fyzického úklidu také očistu od uložených emocí.
 • Svícen
  Samolepka se symbolem nalepená na svícnu při použití čistých svíček krásně během hoření čistí atmosféru
 • Prádlo
  Prádlo vyprané za podpory symbolu doslova hladí, vyzařuje krásnou harmonickou auru do celého domu. Symbol stačí nalepit na prací prášek a aviváž.
 • Vstupní prostor
  Samolepka nalepená na vstupní dveře harmonizuje a ochraňuje váš domov.
 • Mobil a počítače, wifi
  Samolepka umístěná na technice nás chrání před nepříznivým vyzařováním i před dotěrnými hovory :-)
 • Rostliny
  Samolepka umístěná na květináčím harmonizuje květiny a podporuje jejich růst či kvetení
 • Auto
  Samolepka umístěná na vašem miláčkovi chrání a podporuje vaši harmonii na cestách

HARMONIE V PROSTORU


Symbol ® pro podporu harmonie v prostoru 

účinné řešení jak každodenně naplnit DOMOV láskou a pohodou :-).

 • Samolepka - každodenní láskyplná péče o váš DOMOV
  Symbol umístěný na samolepkách se postará o úklid s péčí a láskou / i když vás úklid nebaví, nebo na něj zrovna nemáte čas a náladu. Účinek vnímáte okamžitě. Samolepku je možné umístit v podstatě na cokoliv :-). Cena rodinného balíčku / 7+7 ks ve vel. 47 a 24 mm / je 888 Kč
 • Čiré srdce swarovski ® crystals vel. 44 mm se symbolem ®
  Přináší do vašeho prostoru láskyplné pohlazení, léčí a otevírá prostor lásce. Je vhodné k zavěšení např. do středu místnosti.. Se srdíčkem se symbolem se doma cítíte skvěle :-). Cena srdce do prostoru je 988 Kč.

ŠTĚSTÍ.... jinak nejde popsat dnešní den. Musím se s kouskem našeho štěstíčka s Vámi podělit. Před pár dny jsem ucítila, že nastal ten pravý čas pozvat k nám domů Srdíčko. Od toho okamžiku se Tomík nemohl dočkat a začal vyrábět náderné obrázky se Srdíčkem.

Jednoho dne jsem v pokojíčku na stole našla básničku, která mě vehnala slzy do očí. Nevím, kde se to vše najedou v Tomáškovi bere, ale je to něco nádherného a hlavně nepopsatelného. Dnešní noc patří Srdíčko Tomáškovi :-) Na krku ho má v posteli sice jeho nejmilejší Méďa.

Jsem moc ráda, že jsme se díky symbolu VeeRa HARMONY všichni našli

Lada Walterová
 • Originální obrazy se symbolem ®
  plátna vel. 40x40 a 60x60 cm namalované na míru vašemu prostoru a vašim potřebám zajišťují trvale pohodu, harmonii. Cena obrazu na míru se symbolem vel. 40x40 je 888 Kč, vel. 60x60 je 1088 Kč.

Jelikož se mi líbí Věrušky symboly a vím, že mi pomáhají, nechala jsem si jej namalovat v podobě obrázku.

Už po rozbalení mě ovanul zvláštní pocit - opojení. Obrázek má svoji energii, vyzařuje z něj láska, pohoda, klid.

Po pověšení v ložnici (tam byl i určen) se vše nějak uklidnilo, začalo volně plynout, a nastala harmonie jak u mě osobně tak i v mém okolí.

Začala jsem se cítit líp a nějak něžněji a ženštěji (byla jsem taková ledová, věcná, spíše tvrdá jak k sobě tak i k okolí a málo ,,ženská,,). Potřebovala jsem se zjemnit a to se povedlo. Jsem vyrovnanější, klidnější, nestresuju tolik jako dříve :-). I mé okolí si všimlo, že se něco děje. Jsem pohodovější a klidnější. Energii z obrázku předávám dál. A za to vděčím Věrce. Věruško díky!!!!

Kája Hladká
 • Balíček pro váš DOMOV se symbolem ® harmonie
  Rodinný balíček se samolepkami 7 + 7 ks + křišťálové srdce vel. 44 mm do prostoru se postarají o trvalou harmonii ve vašem u vás doma. Cena VIP balíčku je 1600 Kč.

OSOBNÍ HARMONIE


Symbol ® harmonie pro osobní harmonii

každodenní podpora, cesta k sobě, vnitřnímu klidu

 • Přívěšek swarovski ® crystals se symbolem®
  "Křišťálek" s jasnými tvary, průzračnou čistotou. Svým tvarem a čistotou v nás posiluje jasnost a rozpoznání vlastní cesty, jasné rozhodování, odvahu ke konání, podporuje naší mužskou složku. Vrací k sobě, otevírá v nás skryté touhy, vlohy, naši jedinečnost. Cena přívěšku pro mě je 888 Kč.

Vím, co znamená pro matku ztratit svoje dítě. Každá zkušenost i ta nejbolestnější má v našem životě nějaký význam, smysl. První, co člověka napadne, proč se to stalo, proč zrovna mě. To je ta první myšlenka, nepopsatelná bolest.

Pak má možnost volby, buď být v roli oběti a stále se přehrabovat, ale nikam se neposunout nebo jít dál. Najít smysl života, snažít se vše pochopit a něco si z toho vzít a hlavně se moci posunout, zase o další schůdek. Kráčíme schůdek po schůdku a někdy je to hodně bolavé a jindy o něco méně a čím víc tomu rozumíme, tak je ta cesta poznání pro nás přijatelnější.

Já sama jsem se přesvědčila o veliké hloubce toho, co nám Věrka předala v podobě symbolu, šperku, křišťálku. Díky těmto čistým duchovním pomocníkům je naše cesta k poznání urychlena, že hned cítíme, vidíme, že procházíme nějakou osobní transformací.

Bohužel i bohu dík to někdy nosič tohoto symbolu, křišťálek, šperk, samolepka prostě odnese, doslouží. Vnímám to tak, že zachytí, naplní se tou naší bolestí, nepohodou.....a prostě doslouží, splnil co měl a my se díky tomu posunuli o další schůdek. Možná by nám tento krok trval 1 rok, nebo 2 to nevíme.

Dnes jsem byla na krásném harmonizačním doladění a stalo se to doslova před mýma očima, že mi dosloužil už 2. šperk. Najednou jsem cítila, že je prázdný, že je vyčerpaný. Bylo to něco nepopsatelného. Viděla jsem, do jaké hloubky zasahuje.

Děkuji za toto poznání, je to velký posun na naší společné cestě se symbolem. Děkuji ještě jednou Věrce.

Eva Hrdinováterapeutka
 • Růžové srdce swarovski ® crystals vel. 28 mm se symbolem ®
  "SRDCE PRO MĚ" láskyplně léčí a otevírá naše srdce, podporuje sebelásku. Pomáhá tam, kde chybí láska a péče. Je laskavou, teplou náručí pro děti i dospělé. Posiluje ženskou složku v nás, láskyplné vedení, měkkost. Cena růžového srdce pro mě je 888 Kč.

Kouzlo růžového srdíčka jsem mohla vyzkoušet zatím jenom já :-). Když jsem si před cca dvěma měsíci oblékla růžové srdíčko se symbolem, netušila jsem, jakou službu pro mě udělá :-). Jemně mě vede a podporuje k péči o sebe, hýčkání sama sebe.. Můj život je s ním jemnější, cítím jeho laskavou péči a užívám si to. Věnuji sama sobě lásku, péči, pozornost.

VěRa Noskováautorka symbolu
 • Osobní obrazy se symbolem ®
  plátna vel. 20x20 cm pro vaši osobní harmonii na vybranou životní oblast ze šťastné 9. Harmonizují a přináší rovnováhu do dané oblasti. Cena osobního obrázku se symbolem je 688 Kč.
 • Balíček pro osobní harmonii se symbolem ®
  Zaujal vás křišťálek i růžové srdce ve vel. 28 mm? Právě pro vás je připraven balíček pro osobní harmonii s oběma výrobky. Cena tohoto balíčku je 1600 Kč

Přeji vám hodně spokojenosti se symbolem ® harmonie na vaší cestě k harmonii.

S láskou VěRa - VeeRa HARMONY