Správné míry pro náš domov, aneb JAK porozumět tajné řeči rozměrů?

ROZUMÍTE TAJNÉ ŘEČI SPRÁVNÝCH ROZMĚRŮ?

Já ANO. Objevila jsem TAJEMSTVÍ – správný klíč, jak používat správné míry pro svůj DOMOV, prostor obecně. A je to velká změna.

Svůj DOMOV jsem si zařídila ve správných „mírách“ a vždy, když se vrátím domů do svého bytu, cítím jako bych přišla do lázní…

Vše ze mě spadne, doma je pohoda, klid a harmonie. Doma prostě relaxuji. Vím, že tenhle pocit hledá každý člověk. Oázu klidu,  místo kde může dobít baterky, regenerovat, tvořít a relaxovat.

JAK vnést do našeho domova tenhle stav? Harmonii vnímáme všichni podvědomě z celých 80 %. Harmonie se nám prostě líbí. Správné míry je zkratka jak vnést do svého domova tenhle pocit.

Moje schopnost vnímat harmonii je zcela přirozená. Velmi rychle „poznám“, když mi v prostoru něco neladí. Mám ráda rychlé a efektivní řešení a začala jsem tím nejjednodušších. Obrazy- postupně jsem všechny obrazy u sebe doma vytvořila ve správných rozměrech. Změna byla okamžitě vidět a cítit.

Víte, že správné „míry“ ovlivňují zcela zásadně naše životy? Je to jako když se rozhodujeme zda si pustíme tvrdý rock nebo uklidňující hudbu.

S rozměry je to zcela stejné. Víte, že rozměr bankovních karet „vibruje“ informaci BOHATSTVÍ a NEMOC? Přeloženo do češtiny – nemít moc nad svým bohatstvím. Karta tuto informaci přijme a „pracuje“ podle „zadání“. A zcela stejné je to s rozměry našich postelí, nábytku… dosadit si můžete cokoliv. Když mě tohle velké AHA došlo, byla jsem v šoku. Takhle jsme „naprogramovaní„. Typizované postele, nábytek, stoly… a téměř nikdo o tom neví.

P1020304

Správné „míry“ v kanceláři…

Proto jsem se rozhodla, že tohle „objevené“ tajemství pro vás zpracuji jednoduše tak, abyste je mohli využívat pro svůj život tak jak to dělám já.

V připravovaných projektech  se dozvíte JAK objevit „SPRÁVNÉ“ míry a symboly pro náš šťastný DOMOV a naladit správnou „frekvenci“ pro šťastný život. EBook Harmonie v číslech a symbolech s praktickým využitím od vizitek po základové desky. Ucelený a u nás jedinečný program.VěRa

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře