Jízda na společné vlně

Lidskost, sdílení

Tenhle článek je mým poděkováním Stáně Mrázkové, všem milým a vstřícným hostům a spolužákům ze včerejšího  živého setkání  podnikání z pláže. Myslím, že nás to všechny do jednoho zcela v dobrém nakoplo a posunulo kupředu. Včera jsem si znovu naplno uvědomila důležitost lidského sdílení stejně naladěných lidiček :-).

Když jsme se Stáňou vykročily 1.března na tuhle společnou cestu, neznali jsme se. Naše fa skupina podnikání z pláže se poměrně rychle otevřela. Já osobně jsem delší dobu sledovala „dění“ v této skupině, ale nezapojovala jsem se. Možná to byl ostych, přesvědčení, čím bych mohla přispět, nebo podobné hry mé hlavy. Naštěstí tohle období je dávno za mnou. Našla jsem cestu mezi spolužáky a brzy poté se stala úžasná věc, cítila jsem společnou vlnu, podporu, zájem a moje vlastní cesta k pláži byla mnohem rychlejší, snažší.

Společná jízda oficiálně skončila, ale naše skupina nikoliv, právě naopak. Co je na této skupině úžasné a jiné? Všichni jsme stejně naladění, budujeme společné projekty, vlastní podnikání, ze kterého se každý se spolužáků raduje a druhé podporuje. Tato skupina si na nic nehraje. A to je skvělé.

Včerejší živé setkání bylo na stejné vlně. Ti „úspěšnější plážovníci“ nám odkryli všechny svoje tipy, zkušenosti. Opět jsem si naplno uvědomilo staré moudro „úspěšní lidé druhým lidem přejí úspěch„. Lidskost, otevřené srdce to byla společná vlna všech účastníků setkání. VěRa

plazove podnikani zive

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře