Řekněte svému štěstí ANO.

apple-570965_1280

Moje cesta za štěstím…

Mnoho let jsem hledala štěstí, spokojenost, vyrovnanost, sebe samu. Zpočátku jsem nevěděla, kterou cestou se vydat a tak jsem vyzkoušela právě ty, co se v daný okamžik nabízely. To abych poznala, že tudy cesta ke spokojenosti nevede. Moje záliba a později vášeň pro bydlení, prostor mě později přivedla ke starověkému Umění bydlet – feng šuej. V době kdy jsem začala „očichávat“ krásu tohoto umění, bylo u nás feng šuej opravdu v prvních plínkách a pro většinu lidí tento název znamenal další „alternativu“ nebo „čarování“.

Přes nevoli rodiny, přátel a známých jsem se hlouběji ponořila do tajemství dávného učení a začala objevovat ukryté poklady. Vzpomínám si, jak pro šťastná devítka byla na začátku mé cesty s feng šuej „jen „obyčejná“ mapa s devíti čísly. Nechápala jsem hlubší souvislosti. Ty mě magická a šťastná 9 ukázala mnohem později tak, jak jsem odkrývala její půvaby. Zjistila jsem, že tato mapa lidského života je NEOBYČEJNÁ. Je to symbolika přírodních zákonistostí, moudrosti vesmíru a působení člověka. Kouzelná mřížka je symbolem vyváženého života v 9 základních životních aspektech a prvcích. 

Začala jsem „experimentovat“ a aplikovat na celý svůj život a začaly se dít věci. Můj život se stále více dostával do harmonie, spokojenosti a vyváženosti. Moje nadšení rostlo a můj zájem svoji spokojenost šířit dále také. Tak vznikly první semináře feng šuej citem a inspirující otázky k 9 klíčovým životním oblastem. Se šťastnou devítkou prošlo mnoho žen a mužů a všem tato moudrost obohatila život, přinesla pozitivní a klíčové AHA momenty pro jejich život.

Nadšení a spokojení klienti byli pro mě hlavním „motorem“ k napsání e-booku ZDARMA život se šťastnou 9, který čeká až jej pozvete do svého života.

Co e-Book přinesl Vašim předchůdcům?

„Tohle ženám opravdu přeji. Musel jsem to projít 2x možná pro to, aby mne vše naplno došlo. Je to krásný návod na život a způsob jak si jej uspořádat a čím se řídit, aby náš život byl takový jaký si přejeme.V eBooku šťastné devítky je vše přehledně a jasně popsané. Super inspirující otázky, které mi pomohly zamyslet se nad mojim životem a způsobem jakým jej žiji. Můžu jenom doporučit. Najděte si čas a začněte měnit svůj život a hlavně vezměte si ho do vlasních rukou dříve, než to udělá za Vás někdo jiný. A Vám se to možná nebude líbit. Jako muž bych si přál, aby ženy byly zase ženami. Věra je skvělou inspirací. Krásnou cestu životem, s láskou a harmoníi v srdci.“

Kazimierz Choinski

„Neklaďme si příliš vysoké cíle a našlapujme zlehka. Pak daleko dojdeme. Před čtením e-booku jsem žádné pochybnosti neměla. E-book bezpochyby splnil co sliboval. Po jeho přečtení jsem opět cítila tu krásnou harmonii, kterou vnímám i ve svém prostoru, kde provádím terapii, a který mi Věra procítila do Feng Šuej. Stačí vstoupit a léčíte se sami – skrze prostor, barvy a energii, která zde proudí. A také světlo, které ji provází. Nikdo nejsme dokonalý, všichni však toužíme být spokojení – žít v lásce a harmonii.Věra nabízí cestu, kterou můžeme následovat, cestu ke svému srdci. Buďme k sobě upřímní, najděme odvahu, odhodlání a sílu změnit naše vzorce, změnit náš život.E-book je výzvou, ale také laskavou a vlídnou rukou, kterou nám Věra podává. Děkuji za něj, Věru :-) E-book bych doporučila všem ženám, které cítí potřebu a chtějí ve svém životě něco změnit. Nepůjde to hned, ale krůček po krůčku. A proč? Protože to stojí za to. Přeji všem ženám, aby opět slyšely a naslouchaly svému vnitřnímu hlasu, aby se spojily se svou podstatou a objevily světlo v sobě.“

MUDr. Ludmila Sobotková

Vydejte se, se šťastnou DEVÍTKOU pro inspirace a odpovědi na Vaše otázky. Přeji Vám lehké vykročení, VěRa

stastna_9_final

AKCE pro Vás:  Pro všechny, kteří si v měsíci červenci stáhnete tento e-Book mám překvapení. Na konci měsíce vylosuji 3 z Vás a pošlu Vám ZDARMA skvělý PROGRAM 3 kroky k sobě domů – fungující, účinná zkratka k sobě.

Reference spokojené ženy, která prošla tímto programem:-)

„Děkuji ti Věruško, za nabídku programu 3 kroky k sobě domů. Co jsem očekávala? Nic, nevěděla jsem, co očekávat, já jen intuitivně zkusila další věc, protože jsem tušila, že mi bude ku prospěchu a vlastnímu rozvoji :-). Nedokážu naprosto přesně vyjádřit pocity z napojení na sebe sama, ale cítím, že jsem našla svoje ženství. Jsem sice žena, mám prsa, dlouhé vlasy, ženské pohlaví, nemyslím, že jsem úplně škaredá, ale přece, doposud jsem nepocítila svoji podstatu, doposud jsem se vnímala naprosto jinak.

Po absolvování meditací se cítím jako žena, vnímám sebe sama jako ženu. Doposud jsem řešila hlavně svá negativa, kde zhubnout, co zlepšit a vylepšit (podotýkám, že dle okolí nejsem na tom nejhůře, ale tomu jsem doposud nevěřila), nyní když se po ránu podívám do zrcadla, vidím hlavně spokojenou osobu se sama sebou, vyrovnanou a pozitivně myslící, a to se odráží v chování okolí. Po meditacích kamkoliv přijedu (těžko vysvětlovat, ale závody republikové úrovně, společenské akce,…) jsou lidi vstřícní, ti, co se na mě mračili a vypadali nepřístupně, pozdraví, chlapi jsou až nepříjemně ochotní a milí (nepříjemně do té doby, pokud je se mnou můj muž, který je z toho velmi rozpačitý). Z toho všeho plyne změna v pracovním stylu.

Doposud jsem byla ta žena podnikatelka, hrající si na silného muže, ale po meditacích se „úplně náhodou“ našla pracovnice, která zastane mé místo ve fyzických pracích a já si můžu udělat, jen to, co je nevyhnutelně nutné. Naprosto „úplně náhodou“ se mi ozvala i daňová poradkyně, která zastoupí místo účetní a já se můžu věnovat dalším příjemnějším aktivitám (možná i volným aktivitám). Je zřejmé, že okolí reaguje na mé pocity a nové vnímání ženství, na nové napojení a novou sílu, kterou jsem objevila, díky nové kreativitě jsem dál, než jsem doposud byla a doufám, že svou sílu budu dále ku prospěchu všech rozvíjet a pozitivním způsobem uplatňovat. Komu bych doporučila? Jasně, že všem ženám, ten pocit uvnitř se nedá popsat slovy, to se musí zažít :-). S láskou a vděčností Katka.“

 

 

 

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře