Jak jít svému štěstí naproti

3 kroky k sobě domů - pozvěte si do svého života lásku a HARMONII

Ztratily jste se a hledáte zpět cestu k sobě, ke svému srdci? Nevíte jak objevit a obnovit spojení se sebou, najít sebe sama? Toužíte se naplno uvolnit a otevřít se svému ženství? Být šťastná a spokojená každý den?

 PROGRAM 3 kroky k sobě domů

Objevte kouzlo jednoduchosti, zkratku ke svému srdci. Poznejte léčivou sílu křišťálového světla. Nalaďte své tělo na láskyplný DOTEK, mysl a duši na vlnu harmonie.

Vzpomínám si na okamžik, když jsem se dotkla svého srdce. Došla k sobě DOMŮ. Tehdy jsem cítila vděčnost, po tváři mě tekly slzy dojetí. Zaplavil mě krásný pocit štěstí, naplnění. Objevila jsem a spojila se se sebou, se svým ženstvím. Pocit, kdy jsem věděla, že vše co jsem hledala, mám v sobě. Tento okamžik mi změnil můj dosavadní život, přinesl mi pocit volnosti, vnitřní svobody. Přestala jsem hledat. Žiji v souladu a rytmem svého srdce.

Ráda Vás také touto cestou provedu.

Dnes si naplno užívám sebe sama, svoji ženskost. Jak úžasné je být ženou, spokojená sama se sebou. Být inspirací pro ženy i muže. Žít a tvořit snadno, jednoduše a s radostí, v souladu a rytmem vlastního srdce.

Ale vždycky to tak nebylo… Byly doby, kdy jsem se necítila „dost“ ženou, jednala a chovala se jako muži a divila se, že vztahy s nimi nebyli to pravé "ořechové". Vymýšlela jsem složitá řešení. Na své cestě k sobě domů jsem objevila skvělý transformační způsob.

Tím, že jsem přijala svoje ženství, se vyléčil můj vztah k sobě, mé mamince, která mě velmi často říká, jak je ráda, že mě má a ke všem ženám. Ze života mě navždy zmizela „ženská konkurence“.

Vyléčily se moje vztahy s muži. Pro muže jsem inspirací, žena, která ctí jejich mužství. V čistotě lásky, otevřenosti a upřímnosti svého srdce. A muži to velmi oceňují.

Každá žena touží být naplno ženou, užívat si tenhle nádherný pocit, být doma ve svém srdci.

Mojí IN spirací k vytvoření programu byly všechny "hledající"ženy a všichni muži, kteří v dnešním světě postrádají ŽENY. Ženy, které ctí a respektují jejich mužství, jsou otevřené lásce a milují z čistoty svého srdce. Ženy, které jsou sami sebou - ženou...

Reference

Děkuji ti Věruško, za nabídku programu 3 kroky k sobě domů. Co jsem očekávala? Nic, nevěděla jsem, co očekávat, já jen intuitivně zkusila další věc, protože jsem tušila, že mi bude ku prospěchu a vlastnímu rozvoji :-) .

Nedokážu naprosto přesně vyjádřit pocity z napojení na sebe sama, ale cítím, že jsem našla svoje ženství. Jsem sice žena, mám prsa, dlouhé vlasy, ženské pohlaví, nemyslím, že jsem úplně škaredá, ale přece, doposud jsem nepocítila svoji podstatu, doposud jsem se vnímala naprosto jinak. Po absolvování meditací se cítím jako žena, vnímám sebe sama jako ženu.

Doposud jsem řešila hlavně svá negativa, kde zhubnout, co zlepšit a vylepšit (podotýkám, že dle okolí nejsem na tom nejhůře, ale tomu jsem doposud nevěřila), nyní když se po ránu podívám do zrcadla, vidím hlavně spokojenou osobu se sama sebou, vyrovnanou a pozitivně myslící, a to se odráží v chování okolí. Po meditacích kamkoliv přijedu (těžko vysvětlovat, ale závody republikové úrovně, společenské akce,…) jsou lidi vstřícní, ti, co se na mě mračili a vypadali nepřístupně, pozdraví, chlapi jsou až nepříjemně ochotní a milí (nepříjemně do té doby, pokud je se mnou můj muž, který je z toho velmi rozpačitý). Z toho všeho plyne změna v pracovním stylu.

Doposud jsem byla ta žena podnikatelka, hrající si na silného muže, ale po meditacích se „úplně náhodou“ našla pracovnice, která zastane mé místo ve fyzických pracích a já si můžu udělat, jen to, co je nevyhnutelně nutné. Naprosto „úplně náhodou“ se mi ozvala i daňová poradkyně, která zastoupí místo účetní a já se můžu věnovat dalším příjemnějším aktivitám (možná i volným aktivitám).

Je zřejmé, že okolí reaguje na mé pocity a nové vnímání ženství, na nové napojení a novou sílu, kterou jsem objevila, díky nové kreativitě jsem dál, něž jsem doposud byla a doufám, že svou sílu budu dále ku prospěchu všech rozvíjet a pozitivním způsobem uplatňovat.

Komu bych doporučila? Jasně, že všem ženám, ten pocit uvnitř se nedá popsat slovy, to se musí zažít :-) .

S láskou a vděčností Katka

Kateřina Krampotovámajitelka obchodu se zdravou výživou

Zasněte se a představte si sebe sama...jste sama se sebou spokojená, uvnitř v sobě máte klid a mír. Cítíte lásku a vděčnost k sobě, k životu, k partnerovi, dětem... Jste sama sebou, odložila jste všechny role a přání být "dokonalou" ženou, partnerkou, matkou, dcerou, šéfovou...

Jste teď a tady, vše co jste hledala máte v sobě, naladěná a napojená na inspirace. Tvoříte a žijete život v souladu se sebou.

 

Jak se Vám líbí takový život?

Jaké kroky Vám dovedou domů?

Nádherné meditace léčivého křišťálového světla s hudbou z vyšších sfér, které vaše tělo, vědomí i duši naladí na harmonii a lásku. Okamžiky, kdy jste sami se sebou, napojené, uvolněné.

Možná si řeknete - kde na to vezmu čas? I malé každodenní kroky Vás dovedou DOMŮ. Stačí chvilka denně a Váš život se zázračně promění.

CHCI si objednat program 3 kroky k sobě domů?

Nejlepší odpovědí je citát Carla Junga:

" Tvá vize se vyjasní až tehdy, když nahlédneš do svého srdce. Kdo se dívá ven, ten sní. Kdo se dívá dovnitř, ten se probudí. "

PROGRAM 3 KROKY K SOBĚ DOMŮ vás probouzí.

Do tvorby programu jsem dala to nejlepší ze sebe, svoje srdce a zkušenosti, léčivou sílu křišťálového světla.

" BEZ BOHATÉHO SRDCE JE BOHATSTVÍ JEN OŠKLIVÝM ŽEBRÁKEM " Emeron

3 kroková cesta Vám otevře cestu do vašeho srdce a prakticky Vás naučí jak vzniklé napojení převést do každodenní praxe

Léčivá síla křišťálového světla,  jemná a harmonická hudba z vyšších sfér Vám umožní objevit bohatství a moudrost ukrytou uvnitř vašeho srdce, přijmout a obejmout svoji ženskost, jemně vyléčit ukrytá zranění a transformovat na lásku. Začít  jednoduše tvořit a žít svůj život. 

Zkratka k sobě "DOMŮ" - k moudrosti svého srdce. Trvalé řešení k úplnosti a celistvosti.

Přednosti programu 3 kroky k sobě domů

 • JEDNODUCHOST, ÚČINNOST
  Vracíte se ke svému původu, základu. Jdete rovnou k příčině a neztrácíte čas hledáním a řešením následků
 • RYCHLOST
  Cesta Vás vede tím nejkratším způsobem, bez oklik a zdržení. Cestou vnitřní MOUDROSTI, způsobem, který je ve všech směrech nejlepší.
 • DOSTUPNOST
  Obnovené napojení máte kdykoliv a kdekoliv k dispozici. Záleží jen na Vás, zda toto spojení každodenně používáte.
 • UNIVERSÁLNOST
  Svoje obnovené spojení můžete používat prakticky na cokoliv
 • HODNOTA
  Obnovení spojení je trvalé. Je jen na Vás zda jej budete prohlubovat. Neztrácíte čas a peníze do tzv. náhradních řešení

Co najdete v programu?

 • eBook 3 kroky k sobě domů
  Inspirace, praktické kroky, jak se vydat na cestu k sobě do svého srdce.
 • Meditace
  3 meditační nahrávky s léčivou silou křišťálového světla podporované jemnou, harmonickou a láskyplnou energií Vás naladí na „hudbu z nejvyšších sfér“. Právě díky tomuto naladění si Vaše srdce, duše rychle „rozpomene“ na sebe, na svoji moudrost a přirozenost, jasnost a čistotu.
 • 4 V 1
  Poznáte 4 archetypy žen, které v sobě máte a jak je s podporou léčivého křišťálového světla v sobě zharmonizovat.

Hodnota programu 3 KROKY K SOBĚ DOMŮ je 888 Kč. Společník, který Vás vezme bezpečně za ruku a povede k sobě domů, do svého srdce.

Mojí prioritou vždy byla a je investice do sebe, touha najít a objevit pravdu o sobě, svůj DOMOV. A právě díky technice, kterou Vás v programu provedu, jsem našla sebe. Krok za krokem, prakticky.

Objevíte a ucítíte sílu léčivého křišťálového světla, vyzkoušené, fungující způsoby s praktickými kroky. Ušetříte si tak spoustu času a energie hledáním. Pokud budete dělat jednotlivé kroky, dojdete ve svém tempu zpátky domů do svého srdce.

Do programu jsem vložila to nejlepší z mé 25leté cesty návratu do svého srdce s přáním, aby také Vás přivedl zpátky k sobě DOMŮ.

Přeji si, aby pro Vás PROGRAM 3 kroky k sobě domů byl dostupný a těší mě, že vám jej mohu nyní nabídnout za vyjímečnou cenu 428 Kč.

Víte a cítíte, že je pro Vás program tím, co právě hledáte?

Tak už na nic nečekejte a vykročte na svoji cestu ke štěstí. Stojí to za to :-).

Objednejte si program 3 kroky k sobě domů a získejte láskyplného a bezpečného průvodce na Vaší cestě k sobě domů.

 JE TO PROGRAM, KTERÝ VÁM MŮŽE ZMĚNIT ŽIVOT.

Po kliknutí na tlačítko "Objednávám program" a vyplněním formuláře na další stránce, je možné program zaplatit převodem.

Program  obdržíte poté, co se platba objeví na mém účtu / cca 1-2 dny od objednání. 

Objevme společně tajemství šťastného života

Mým přáním je, aby Vám PROGRAM trvale přinášel do Vašeho života spokojenost, podporoval Vás a stal se jeho součástí.

S láskou VěRa