PROČ BLOG DOMOV

shutterstock_2445740

Proč blog DOMOV

DOMOV, místo, pocit, kde a kdy cítíme bezpečí, víme, že jsme u sebe doma. Stav, kdy vše máme v sobě. Stav přítomného okamžiku, klidu, harmonie. SEBE vědomí. Stav, který lze jen těžko popsat slovy… Naše přirozenost, pravé JÁ.

Schopnost tento stav přenést a ukotvit ve svém bydlení a vytvořit z něj DOMOV. Takový, který s námi souzní, ladí, podporuje. Místo kam se rádi vracíme, regenerujeme, odpočívání, tvoříme, žijeme.

Jsem profesionální poradkyně a konzultantka umění feng šuej a pracuji převážně se ženami, které hledají sami sebe – „DOMOV“. Každé setkání je jedinečné a neopakovatelné. Mnoho z nich tápe, hledá a jde cestou pokus omyl. Přes své „pokusy“ zjišťují, zda jejich kroky jsou pro ně to pravé.  

Všechny ženy jsou na stejné cestě, jako jsem před lety byla já sama. Také jsem se hledala a zkoušela na všechny možné způsoby najít a objevit kdo jsem a vytvořit si bydlení svých „snů“. Jaké bylo pro mě překvapení, když jsem došla k sobě domů a můj pravý domov dostal zcela novou tvář.

PROČ? Odpověď je jednoduchá. Dříve se mně líbily interiéry ve stylu Vintage, které vyzařovaly teplo a útulno. Přesně ten pocit, který jsem na své cestě hledala. Když jsem vnitřní pocit domova objevila a ukotvila v sobě, záliba interiérů v tomto stylu se z mého života úplně vytratila. Zjistila jsem, že mým pravým bydlením je naopak volnost, jednoduchost, otevřenost. Lehký živý dům v přírodě.

Tehdy jsem pochopila, že takových žen, jako jsem byla já, je mnoho. Možná, že zatím ani neví, že místo, styl jejich bydlení nesouzní s potřebami jejich duše a srdce. Že jsou na cestě hledání. A proto BLOG DOMOV.

Jsem tu pro všechny ženy, které hledají svůj DOMOV. Přeji si, aby Vám BLOG VěRa DOMOV přinášel inspirace, nápady a zkušenosti na Vaší cestě domů. Aby Vám usnadnil a zjednodušil Vaše hledání. Snadno a lehce Vás vrátil k sobě. Odkryl Váš poklad, váš Domov, který nosíte v sobě. Ten, který čeká na to, až jej odkryjete a ukážete světu.

V lásce VěRa

srdce 1

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře