OSOBNÍ HARMONIE

je naší přirozeností...

Hluboký vnitřní klid, uvolnění. Stav, který léčí naše tělo, mysl… Podporuje naše zdraví, vztahy, život.

Jste v harmonii se sebou, nebo jdete proti sobě? Prožíváte spokojenost, štěstí, uvolnění, vnitřní pocit spojení se sebou?

Nedaří se vám harmonii v sobě objevit?


Trápíte se, hledáte sami sebe, kdo jste? Smysl svého života, svoji cestu, poslání? Řešíte vztahy, rodinu, zdraví...

Nevíte kde a jak začít?

Vše, co pomohlo mně najít v sobě HARMONII, předávám a sdílím s vámi. Pokud se cítíte voláni svým srdcem, budu vaší laskavou inspirací :-).

VYLADĚNÍ DO HARMONIE - osobní setkání


Možná se ptáte JAK vám mohu být užitečná...

Mám zkušenosti... více než 20ti leté... umím vám ukázat principy, na kterých fungujete... a které jsou příčinou vašich problémů... jednoduše a jasně... tak, že přijdou vaše AHA momenty... zviditelnit vám vaši cestu k osobní harmonii... ukázat směr vašeho poslání...  

 moje pracovní nástroje...

Mapou je Šťastná 9, která nám ukáže slabá místa v důležitých životních oblastech. Díky pochopení, objevení souvislostí a provázaností můžete změnit "zadání" a posunout váš život do HARMONIE...

Nástrojem jsou skvělí a účinní pomocníi - elohimové... jdou ke kořenům, transformují a léčí příčinu až k DNA... pracují na úrovni vyššího vědomí... rychle...

Máte další otázky?

Můžeme se spolu setkat virtuálně? Bohužel ne... přes skype nemůžete poznat a využít léčivou podporu kouzla harmonického prostředí.

Ptáte se, kolik vás to bude stát? Cena je podle délky našeho setkání.

Orientačně počítejte s částkou 1500 Kč za 1,5 hod.

Když nyní píši tyto řádky, napadá mě, že všechno co Věrka dělá, by se dalo jednoduše vystihnout do pár slov ,,Návrat domů, do svého srdce, k svojí duši,,.

Jen když najdeme v sobě ten vzácný poklad svojí přirozenosti, když najdeme sami sebe, najdeme i nekonečný, pokorou, úctou a láskou naplněný život. Život v lásce. A čím více se sami sobě přibližujeme, tím častěji a jasněji začneme cítit tento pocit nekonečného klidu a míru.

Je mnoho cest, jak se zase najít a záleží jen na tom, jakou cestu si kdo vybere. Já cítila, že mám jít nyní po této cestě, kterou jsem nazvala ,,Cesta domů,,. Je to cesta plná dobrodružství a objevů, změn, které jsou nutné proto, aby člověk mohl zase volně dýchat a smát se, být šťastný a naplněný, prostě, aby byl tím kým má být ,,Sám sebou,,. Elohimové a symbol jsou úžasní pomocníci, a ochránci na cestě, posilují, očišťují, harmonizují, utěšují. Z celého srdce s úctou, pokorou a vděčností děkuji za tyto nádherné dary, které se dostaly ke mně a celé mé rodině.

Během cesty mi došla jedna důležitá věc a to, že jedinou špatnou věc, kterou jsem kdy udělala, byla ta, že jsem se dostatečně nemilovala. Štěstí začíná v nás samých. Když nemilujeme sebe, nemůžeme milovat ani nikoho jiného. Jen vyléčené srdce naplněné láskou je celé.

A Věrka je prostě průvodce na cestě ke svému domovu. Má velký cit pro prostor a přesně ví jak prostor sladit a zharmonizovat tak, aby byl v souladu s duší člověka. Věruško, moc ti děkuju za sebe a celou mou rodinu, děkuji s láskou, pokorou a úctou Elohimům, symbolu a celému vesmíru.

Myslím, že více slov není třeba. Tato cesta domů se prostě musí zažít. A je na každém z nás jak se rozhodneme. Klid a mír ve mě a ve vás.

Jana Kekrtová