OSOBNÍ HARMONIE

je naší přirozeností...

Hluboký vnitřní klid, uvolnění. Stav, který léčí naše tělo, mysl… Podporuje naše zdraví, vztahy, život.

Jste v harmonii se sebou, nebo jdete proti sobě? Prožíváte spokojenost, štěstí, uvolnění, vnitřní pocit spojení se sebou?

Nedaří se vám harmonii v sobě objevit?


Trápíte se, hledáte sami sebe, kdo jste? Smysl svého života, svoji cestu, poslání? Řešíte vztahy, rodinu, zdraví...

Nevíte kde a jak začít?


Máte rádi jednoduché, rychlé, fungující řešení? Nechcete jít do hloubky? Nebaví vás meditovat?

Skvělým a účinným pomocníkem je symbol ® HARMONIE

 symbol ® harmonie VeeRa HARMONY pro osobní harmonii

každodenní podpora, cesta k sobě, vnitřnímu klidu

  • Přívěšek swarovski ® crystals se symbolem®
    "Křišťálek" s jasnými tvary, průzračnou čistotou. Svým tvarem a čistotou v nás posiluje jasnost a rozpoznání vlastní cesty, jasné rozhodování, odvahu ke konání, podporuje naší mužskou složku. Vrací k sobě, otevírá v nás skryté touhy, vlohy, naši jedinečnost. Cena přívěšku pro mě je 888 Kč.

Každá zkušenost i ta nejbolestnější má v našem životě nějaký význam, smysl. První, co člověka napadne, proč se to stalo, proč zrovna mě. To je ta první myšlenka, nepopsatelná bolest.

Pak má možnost volby, buď být v roli oběti a stále se přehrabovat, ale nikam se neposunout nebo jít dál. Najít smysl života, snažít se vše pochopit a něco si z toho vzít a hlavně se moci posunout, zase o další schůdek. Kráčíme schůdek po schůdku a někdy je to hodně bolavé a jindy o něco méně a čím víc tomu rozumíme, tak je ta cesta poznání pro nás přijatelnější.

Já sama jsem se přesvědčila o veliké hloubce toho, co nám Věrka předala v podobě symbolu, šperku, křišťálku. Díky těmto čistým duchovním pomocníkům je naše cesta k poznání urychlena, že hned cítíme, vidíme, že procházíme nějakou osobní transformací.

Bohužel i bohu dík to někdy nosič tohoto symbolu, křišťálek, šperk, samolepka prostě odnese, doslouží. Vnímám to tak, že zachytí, naplní se tou naší bolestí, nepohodou.....a prostě doslouží, splnil co měl a my se díky tomu posunuli o další schůdek. Možná by nám tento krok trval 1 rok, nebo 2 to nevíme.

Dnes jsem byla na krásném harmonizačním doladění a stalo se to doslova před mýma očima, že mi dosloužil už 2. šperk. Najednou jsem cítila, že je prázdný, že je vyčerpaný. Bylo to něco nepopsatelného. Viděla jsem, do jaké hloubky zasahuje.

Děkuji za toto poznání, je to velký posun na naší společné cestě se symbolem. Děkuji ještě jednou Věrce.

Eva Hrdinováterapeutka
  • Růžové srdce swarovski ® crystals vel. 28 mm se symbolem ®
    "SRDCE PRO MĚ" láskyplně léčí a otevírá naše srdce, podporuje sebelásku. Pomáhá tam, kde chybí láska a péče. Je laskavou, teplou náručí pro děti i dospělé. Posiluje ženskou složku v nás, láskyplné vedení, měkkost. Cena růžového srdce pro mě je 888 Kč.

Kouzlo růžového srdíčka jsem mohla vyzkoušet zatím jenom já :-). Když jsem si před cca dvěma měsíci oblékla růžové srdíčko se symbolem, netušila jsem, jakou službu pro mě udělá :-). Jemně mě vede a podporuje k péči o sebe, hýčkání sama sebe.. Můj život je s ním jemnější, cítím jeho laskavou péči a užívám si to. Věnuji sama sobě lásku, péči, pozornost.

VěRa Noskováautorka symbolu
  • Osobní obrazy se symbolem ®
    plátna vel. 20x20 cm pro vaši osobní harmonii na vybranou životní oblast ze šťastné 9. Harmonizují a přináší rovnováhu do dané oblasti. Cena osobního obrázku se symbolem je 688 Kč.

Přeji vám hodně spokojenosti se symbolem ® harmonie na vaší cestě k harmonii.

S láskou VěRa - VeeRa HARMONY