OSOBNÍ HARMONIE

je naší přirozeností...

Hluboký vnitřní klid, uvolnění. Stav, který léčí naše tělo, mysl… Podporuje naše zdraví, vztahy, život.

Jste v harmonii se sebou, nebo jdete proti sobě? Prožíváte spokojenost, štěstí, uvolnění, vnitřní pocit spojení se sebou?

Nedaří se vám harmonii v sobě objevit?


Trápíte se, hledáte sami sebe, kdo jste? Smysl svého života, svoji cestu, poslání? Řešíte vztahy, rodinu, zdraví...

Nevíte kde a jak začít?

Hledáte vhodný nástroj JAK se posunout dále?


Osobní harmonie s elohimy


Chcete projít cestu šťastné 9 s elohimy?

Zažít na vlastní kůži energiii elohimů a podporu harmonického prostoru?

Dopřát si čas a prostor pro sebe a užít si podporu stejně naladěných lidí?

Pak vás zvu na víkendové tvůrčí setkání :-)

"Protože bytostem bez křídel nemůžeme říkat andělé, říkáme jim přátelé."

Věruško, moc ti děkuji za setkání s Elohimy, kteří jdou se mnou každým dnem životem. Učím se jim naslouchat a dělat věci tak, jak cítím a jak to vnímám. Od setkání, co jsme se potkaly v Halenkovicích, uběhlo hodně dní, ale pohodu a duševní klid cítím stále v sobě. Moc ti děkuji, protože ty jsi mi ukázala novou cestu, po které chci jít a kterou jsem cítila, i když jsem tomu nerozuměla.

Nosím u sebe křišťálové srdíčko a cítím se s ním moc krásně. Lidé, s nimiž se setkávám, jsou milí, vlídní, někdy mám pocit, že mě přímo vyhledávají a mají potřebu si se mnou popovídat. Je to zvláštní pocit vnímat klid a pohodu. Nevím, zda je to křišťálem, otevřeností nebo jistotou nechat vše plynout tak, jak má být, ale já se cítím velmi dobře. Jistě, občas mám dilema, co dál, jak vyřešit danou situaci a tak se snažím poprosit o radu. A ono to opravdu funguje!

Nejednou přišly ke mně takové nápady, že jsem sama byla překvapena a znovu se ujišťuji, že to vážně funguje a všechno do sebe zapadá. Dokonce mi jedna kamarádka řekla - Ty jsi poslední dobou taková jiná, ty přímo záříš! Je to skvělé.

Někdy mi připadá, že se mnohem méně zatěžuji věcmi, které mi dříve dost vadily, ale o kterých vím, že s tím nic nenadělám. Teď je to jiné, nechám vše plynout a prosím o správné řešení. Moje cesta je teprve na začátku a já Ti Věruško děkuji za ukázání správného směru! Ještě jednou Ti Věrko moc děkuji za pohodu a hledání sama sebe!

Alena Macharová, učitelka z MŠ Návojná