Elohimové, přišli do mého života na zavolání...


V době, kdy jsem se začala profesně zabývat emocemi objektů, jsem cítila, že potřebuji silné a účinné pomocníky.

A tak se objevily, rychle, jak jinak. Práce jim šla skvěle od ruky a velmi brzy se z nás stali kamarádi. Byla jsem jimi nadšená a svoje nadšení jsem šířila dále.

Klienti se na mě začali obracet se žádostí, zda jim zprostředkuji spojení. Ráda jsem jim vyhověla.

Doma se mnou sdíleli můj byt a já jsem od nich dostávala další vedení a pošťouchnutí. Začala jsem s nimi blíže komunikovat. Ukazovali mě, jak si zjednodušit život, pomáhali mě odložit strachy a předsudky a vedli mě k radosti, lehkosti. Byl to s nimi návrat do dětství, do doby her, pocitu svobody.

Díky nim a požehnání matky MEERY, přišel na svět energetický symbol® harmonie VeeRa HARMONY.

Pamatuji si na vnitřní silný okamžik, jemný dotek Lásky, Boha, který mě pobídl, abych Dar předala světu, lidem, rodinám, dětem. V tento vzácný okamžik se rozsvítilo mnoho světel na planetě. A můj pocit štěstí vystřídalo stažení a úzkost.

Přišla moje velká výzva s vděčností přijmout tento vzácný DAR, důvěřovat v jeho schopnosti a děkovat, že mi byl poslán a svěřen do péče, s pokorou a vděčností matky, která porodila vysněné dítě. Bála jsem se, že to „nebude fungovat“, bála jsem se vyjít s ním ven na veřejnost.

Byl čerstvě narozený a naplno mě zaměstnal. Symbol mě podporoval a vedl k dalším krokům. Ukazoval mi cestu, jak jej předat lidem. Dostal svoji podobu na samolepkách s všestranným využitím. Postupně se „zabydlel“ v křišťálcích, které milují hlavně děti. Prostor dostal jeho pomoc v křišťálových srdcích.

Dojemné a hluboce lidské příběhy se symbolem mě provázely doslova každý den. Brečela jsem dojetím a štěstím jak pomáhají. Laskavě stmelují rodiny, pro děti jsou jasnou, samozřejmou volbou. Znají jej a důvěřují mu. Symbol je jejich věrným každodenním společníkem.

Někdy nahrazují lásku a péči chybějící rodiny, jako dětem z dětského domova v Trnové. Léčí dětem i dospělým šrámy a bolístky, jemně a láskyplně. Každý příběh mě posiloval, ukazoval, že vše se symbolem má smysl, který ani nedohlédnu. Místo strachu přišel vděk a zodpovědnost. Dohlédnout a udržet čistotu záměru, šíření s láskou pro dobro všech. Lidsky. Jsem na cestě o pár kroků dále…

S elohimy jsem se na čas rozloučila. Až letos přišli do mého života znovu, tentokráte s větším elánem. Na své cestě a vnímání jsem se posunula a oni se mnou mohou lépe spolupracovat. Vrátili mi chuť k tvořivému psaní a pomohli mi doslova ze dne na den překonat a rozpustit velký blok s psaním. Dnes se těším na další skvělé inspirace. Doslova si to užívám, děkuji jim za jejich vedení.

Umí toho mnohem více, objevit v sobě skrytá nadání, talenty a vynést je na světlo, k radosti a užitku. Léčí tělo, pomáhají zhmotnit přání.  Pracují s velkým nasazením, naplno a práce s nimi frčí.

Máte chuť to také vyzkoušet? Elohimové se na vás těší v symbolu® harmonie VeeRa HARMONY. Můžete jejich pomoc vyzkoušet a zažít na samolepkách, v křištálku, v křišťálových srdcích.   

Chytli vás elohimové za srdíčko, a láká vás s nimi spolupracovat? Těším se na vás při tvůrčím setkání MOJE cesta s elohimy :-).

Zajímá vás, jak vám zprostředkuji „kontakt“ s elohimy? Připravím a udržuji ve všech směrech čistý prostor (i energeticky), do kterého mohu elohimy pozvat, a zprostředkovat, aby s vámi navázali spojení. Ostatní je na vás :-).