JAK jsem překročila svoji zónu bezpečí

heart-570962_1280

ODVAHA nebo strach?

DOMOV je mojí vášní a posláním. Vzpomínám na pocit, když jsem se dotkla svého srdce. Došla DOMŮ k sobě. Tehdy jsem cítila vděčnost, po tváři mě tekly slzy dojetí. Zaplavil mě krásný pocit štěstí, naplnění. Objevila jsem a spojila se, s vnitřním pokladem. Více v článku Je opravdu náš?

Pocit, kdy jsem věděla, že vše co jsem hledala, chtěla, mám v sobě. Tento okamžik mě změnil můj dosavadní život. Přestala jsem hledat, bojovat, bát se, srovnávat se s druhými, dokazovat. Že to, co jsem si „myslela“ že jsem byla, byly mnohdy iluze, názory druhých lidí na mě.

Tento stav mě přinesl pocit volnosti, vnitřní svobody, plnosti nádechu a výdechu. Symbol, který jsem namalovala a který harmonizuje a otevírá srdce. A já jsem si tehdy „myslela“. Tak super, mám HOTOVO, jsem v cíli. Omyl, „ONA jemná neviditelná síla“, která mě do té doby motivovala jít dál a dál, mě jemně vzala za ramena a otočila od sebe na druhou stranu, směrem ke světu.

Vzpomínám, jak jasný hlas uvnitř mě, mi řekl, tak a teď jdi zpátky a předej druhým svoje dary. První co mnou projelo, byl strach. Tady jsem v bezpečí, je mě dobře a tam to bude „bolet“. Co když mě druzí nepřijmou? Nevím jak předat? Tak jsem se dlouhou dobu nadechovala, abych vyšla naplno ven, odkryla sama sebe před druhými. Již bez strachu z nepřijetí, bez očekávání.  

Tyhle emoce postupně vystřídala touha, vnitřní pocit,“ jdi se vším ven, lidem to obohatí jejich život, tak jako tobě. Najdou také svůj poklad, který čeká na odkrytí“. Najdou svůj DOMOV, „přepojí“ se zpátky na sebe a svoje bydlení přetvoří na DOMOV, místo, se kterým jsou v souladu. Místo, kde čerpají sílu, regenerují, žijí, tvoří a pracují. Je spousta lidí, kteří čekají právě na tvoje zkušenosti.

A protože potkávám při konzultacích a ve svém životě většinou ženy, které hledají sami sebe, stejně jako já hledala sebe a mají stejné „problémy“. Moje zkušenosti jim přináší nové možnosti, vhledy a pochopení, světlo do jejich života, rozhodla jsem se předat a sdílet svoje KNOW HOW, vše co mě pomohlo, také Vám. Přinášet Vám inspirace a služby, které obohatí, podpoří a zjednoduší Váš život  e-book ZDARMA ŽIVOT SE ŠŤASTNOU DEVÍTKOU.

Už se nebojím, naopak, těším se na všechny z Vás, milé ženy. VěRa

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře