Neobyčejně obyčejná

heart-81207_1280

O čem je řeč? O životě, pravdivosti, upřímnosti. Vždycky je to o našem rozhodnutí.

Když jsem se před časem rozhodovala „vyjít“ ven na veřejnost, měla jsem velký strach. Strach, že budu vidět, že mi bude od druhých ublíženo. Strach ze závisti… Moje rozhodnutí vyjít naplno „ven“ nahá, s otevřeným srdcem dostalo novou výzvu a příležitost potvrdit pravdivost a věrnost sama sobě. A to hned duo:-)

Tvář jedna – esoterický festival:

První zkouška se naskytla hned v sobotu, kdy jsem měla vystoupit před mnoha lidmi na podiu, představit sebe, své podnikání. Normálně nemám problémy na seminářích takhle vystupovat. Ovšem sobota byla jiná. V čem? Byla jsem v centru dění mezi „esoteriky“. Již při příchodu se moje tělo začalo chovat „jinak“, zatahovala jsem antény. Vědomě jsem byla rozhodnutá, připravená a teď tohle. Brzy jsem pochopila proč. Jsem otevřený a upřímný člověk a stejně se chovám k druhým. S klienty, lidmi se kterými se potkávám v běžném životě je vše ok.

No tady mezi esoteriky jsem dostala jinou výzvu. Možná víte o čem je řeč. Příjemné vystupování, pod kterým se skrývá neupřímnost, hadovitost, faleš, duchovní ego. No a na tuto strunu reagovalo zcela automaticky moje tělo. „Co s tím“, řekla jsem si? Buďto se „zneviditelníš“ anebo naopak naplno rosvítíš. Máš skvělou šanci posunout svůj život dále. Moje vnitřní moudrost mi vedla k druhé možnosti. A tak jsem do toho šla. Odměna byla veliká. Naplno jsem si uvědomila, že tohle skvělé rozhodnutí, mě posunulo dále. Tělo se uvolnilo, a hadi se odplazily pryč z mého dosahu. Tímto děkuji všem skvělým učitelům esoterikům. 

Tvář dvě – kulinářský zážitek:

Tentýž den k večeru hledáme s mojí kamarádkou restauraci, kde bychom se obě dobře najedly. Náš „výběr“ přenecháváme naší intuici, dobrému pocitu. Tuhle cestu za jídlem jsme si opravdu užily:-). Historické městečko, plné úzkých a spletitých uliček. Naše intuice nás vedla těmi nejužšími, bravurně jsme byly dovedeny do nenápadné uličky. Můj nos zachytil velmi příjemnou vůni. Koukla jsem se nad sebe, vysoko do stráně a začala jsem se usmívat. Velká cedule vinárna s restaurací. Naše putování bylo odměněno.

Milá paní vedoucí, s velkým upřímným srdcem nám doslova snášela modré z nebe. Povídala si s námi o svém životě, o 15 letém podnikání. Krásné setkání. K výbornému pstruhu mě přinesla to nejleší víno, které měla v lednici. Víno, které neměla v nabídce rozlévaných vín. Doslova se se mnou rozdělila. Neobyčejně obyčejná žena, která žije to, co je, temperamentní, upřímná, otevřená, uvěřitelná. Tato žena již našla svůj DOMOV. Zcela automaticky jsem jí také obdarovala, svým symbolem harmonie. Zadívala se na něj a řekla co z něj cítí. Zcela přesně. Vděčné jsme byly obě. Naše dlouhé pohledy do očí to jen potvrzovaly.

Tohle je pro mě pravá duchovnost. Každodenní. Pro takové ženy je můj blog domov, symbol, který harmonizuje a léčí. Já jsem si naplno uvědomila, jak je důležité důvěřovat sama sobě, být věrná sama sobě, přijmout naplno svoji moc. Žít sebe, beze strachu.

Domů jsem se vracela jiná, obohacená, spokojená. Můj první pohled do zrcadla byl příjemným překvápkem. Změna se projevila také na mé tváři. Skrytý strach z „hadů“ je pryč, omládla jsem. Věrnost sobě je nejlepší make up :-).

A co vy milé ženy, jak se rozhodujete?  Jaká je Vaše cesta? Šťastnou cestu k sobě DOMŮ.  V lásce VěRa.

path-19555_1280

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře