Nejkrásnější DÁRek

water-lily-165885_1280

Nejkrásnější dárek.

Co je pro vás milé ženy tím nejkrásnějším dárkem?

Položily jste si někdy sami sobě tuhle otázku?

Já ano, a pravdu jsem „hledala“ dlouhou dobu. Nejkrásnějších dárků může být mnoho a záleží na osobních preferencích a přístupu každé z nás.

Ale tím podstatným, základním NEJ darem každé z nás je najít, obejmout a přijmout sebe sama. Vysvobodit naši vnitřní ženu. Přijmout, uklidnit tu naši vnitřní holčičku. Ona na naše objetí a přijetí čeká. Pustit ji na svobodu, nechat ji naplno rozkvést a zářit do světa.

Spousta úspěšných žen našla štěstí ve své práci, rodině… a dosadit si můžete cokoliv dalšího. ANO, to je část našeho štěstí, ta vnější část.

Já dnes přeji každé z nás, odvahu a chuť vydat se na cestu k sobě. Užít si dobrodružství, které tato cesta nabízí. S láskou a pochopením dojít až ke svému pokladu. K tomu, který je ukrytý uvnitř každé z nás a čeká na objevení, přijetí.

Já jsem se na tuhle dobrodružnou cestu vydala a došla jsem k sobě DOMŮ. Tento okamžik změnil celý můj život. Rozkvetla jsem, přijala jsem svoji ženu. Od té doby se také celý vnější život zázračně uzdravil a proměnil.

Vždycky to tak nebylo. Štěstí a spokojenost jsem poměrně dlouhou dobu hledala přes druhé. Jak vypadal můj život? Uvnitř mě žily dvě „ženy“.

První byla snaživá, dokonalá, akční. Pomáhala, pečovala a zachraňovala druhé – manžela, syna, rodinu, přítele… Jenom ne sebe. Druhá, nemohoucí si nevěřila, pohybovala a kritizovala sebe. Velmi dobře znala beznaděj a marnost.

No a tyto dvě „ženy“ se ve mně přetahovaly o moji pozornost.

Neznala jsem spokojenost sama se sebou. A tak jsem hledala „naplnění a spokojenost“ u druhých. Ale stejně jsem nebyla spokojená a šťastná, pouze povrchně a dočasně.

To opravdové štěstí a spokojenost přišlo v momentě, kdy jsem se vrátila k sobě domů.

heart-256590_1280Mým velkým přáním je, aby každá z Vás objevila svůj drahocenný poklad, svůj DOMOV.

Proto jsem pro Vás vytvořila nový web s blogem DOMOV.

Mým dárkem pro všechny ženy, je program 3 kroky k sobě DOMŮ, jak jít svému štěstí naproti.

VŠE NEJ, milé ženy. VěRa

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře