Na začátku bylo slovo..

rainbow-142701_1280

Dáváte si pozor na to, jak mluvíte?

Impulzem a inspirací k napsání tohoto článku bylo nedávné setkání s mladou podnikavou ženou. Za každým druhým slovem jsem „slyšela“ kouzelné slovíčko JAKO. Říkala mi, jaký vede skvělý život, ale já jí to nevěřila. Něco mi při setkání s ní nehrálo. Věděla jsem, že je to její hra.

Příklady našich rodičů, prarodičů, učitelů a dalších „autorit“ ovlivňují život, který žijeme. Mnohdy si vůbec neuvědomujeme, že ten „náš“ život není ve skutečnosti NÁŠ VLASTNÍ. Používáte nebo slyšíte věty typu „ty jsi celá, ty jsi jako… dosadit si můžeme cokoli.

Všímáte si, jak lidé včetně Vás mluví? Já už delší dobu ano. A CO SLYŠÍM? Kouzelné slova JAKO, JAKOBY. Za každým slovem je tato „vsuvka“. Možná si řeknete, no a co?

Tahle dvě kouzelná slovíčka jsou ve skutečnosti naše přání žít JAKO, JAKOBY, ne opravdově. Naše slova mají větší sílu, než si mnohdy dokážeme připustit. V dnešní rychlé době, se všechny naše „přání“ plní.

Před mnoha lety mě informace na jednom semináři doslova uzemnila. Jaká? Vesmír nám na všechna naše přání řekne ANO. A mě tehdy došlo velké AHA. Od té doby jsem ve svém jednání a při výběru slov uvážlivá. Svoji sílu jsem uchopila jinak. A můj život je od té doby taky jiný.

sunset-585334_1280

Hledáte inspirace a odpovědi na svoje otázky? eBook ZDARMA – Život se šťastnou devítkou – inspirace pro Váš šťastný život. Jak žít harmonii ve svém životě, mít krásný každý den. Jak nalézt cestu do svého srdce. Jak jít štěstí naproti.

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře