Moje cesta na pravou stranu

cesta na pravo

“ JAK JSEM VYŠLA SVÉMU ŠTĚSTÍ NAPROTI „

Na začátku bylo moje rozhodnutí…

Před několika lety jsem došla k zásadnímu rozhodnutí, žít a tvořit JINAK, vydat se cestou svobody. Podnikat sama na sebe. Z teplého a klidného místa ve státní službě jsem vyšla do nejistoty. Věděla jsem, co mě baví a je mojí vášní, co chci předávat lidem a „skočila“ jsem rovnýma nohama do podnikání.

cesta na pravou stranu

Myslela jsem si, že to stačí. Záhy jsem zjistila, že „ úspěšné podnikání “ má svá pravidla, zcela odlišná od zaměstnání ve státní správě a levostranného přemýšlení. Šla jsem cestou pokus omyl, krok za krokem překonávala svůj komfort. Práce mě bavila, ale současně jsem si uvědomovala, že je nutné najít „klíč“. Stejný fungující klíč, který znám a využívám při své práci s prostorem. Vědomý záměr, strategické dovednosti, fungující principy…

Byl to zásadní a rozhodující AHA moment. Sama sobě jsem si tehdy řekla: „přeji si podnikat lehce, jednoduše, chci znát fungující pravidla a informace z oblasti podnikání, infomarketingu..“ Kostky byly vrženy… A moje přání bylo vyslyšeno. Cesta na pravou stranu se otevřela.

Nakoupila jsem si „chytré Digi vychytávky“, umožňující automatizaci procesu, vstoupila jsem do programu podnikání z pláže a moje cesta napravo zcela logicky vyústila mojí účastí na semináři Jiřího Mazury CESTA NA PRAVOU STRANU a vstup do letní stejnojmenné on-line beta verze.

Rozhodla jsem se “JDU do toho“. A změny se daly do pohybu. Kára se rozjela… S Jirkou postupně procházíme 13 tajemství cesty na pravou stranu a já zažívám takřka nepřetržité AHA momenty. Uvědomuji si velké podobnosti mezi 13 tajemství cesty na pravou stranu s tajemstvím a principy fungování prostoru. TAJEMSTVÍ, které mě před mnoha lety okouzlilo a převrátilo moje BYDLENÍ NARUBY.

Obě cesty mají mnoho společného. Cesta na pravou stranu a tajemství fungování prostoru fungují na základě reálných zákonitostí a principů. JAKÝCH?

  • Dva přístupy a pohledy na možnosti a potenciál PROSTORU

První většinovou 80% skupinu tvoří lidí, kteří o svém bydlení přemýšlí klasicky ve smyslu “ bydlím, mám místo pro svůj život, nábytek, který se mi líbí, postel pro své spaní.“ Neznají TAJEMSTVÍ a PRINCIPY PROSTORU. Neví, PROČ a JAK by je měly využívat.

Druhá menšinová 20% skupina lidí, pro které je prostor, bydlení víc než „jenom“ bydlet, pracovat. Znají nebo mají zájem objevit tajemství a VÝHODY, které PROSTOR nabízí a naplno je využít. Pro sebe a svůj business.

Mají zájem díky prostoru dosáhnout výsledku snadno a jednoduše, mít tah na branku a jasný záměr, mít hodně muziky za málo práce, dělat věci jednoduše a snadno. Využít páky prostoru. Pro svůj život, vztahy, podnikání. Bydlet, tvořit prostor vědomě. Se záměrem.

  • Pákový efekt informací – využití „páky“ tajemství PROSTORU k rychlé, efektivní a jednoduché aplikaci ve svém domově, firmě.
  • Pákový efekt času – zapojit a využít ČAS ve spojení s PROSTOREM. Ve správný čas správné místo.
  • Zaměření, fokus, koncentrace – kam jde pozornost, tam jde záměr. Zlaté pravidlo v prostoru.
  • Pákový efekt prostoru využitím páky prostoru získat od prostoru NAVÍC TRVALÝCH 33 %.
  • Pravidlo 80/20 – zaměřit se na nejdůležitějších a zásadních 20% prostoru s 80% přínosem
  • Strategické myšlení a vzdělávání – informace o tajemství prostoru strategicky zapojit a využít pro sebe a svůj business
  • Síťování – vědomě a strategicky „nasíťovat“ svoje záměry ze své hlavy, diáře do prostoru.

Obdobné tajemství a AHA momenty odhaluji v PROGRAMU CESTA NA PRAVOU STRANU a zažívám pocity vděčnosti – sobě za odvahu vykročit napravo, Jirkovi Mazurovi za jeho zkušenosti a skvělé informace JAK PODNIKAT VĚDOMĚ, efektivně a úspěšně.

Děkuji, vím, že jsem na správné cestě. Cestě ke svobodě, času pro sebe, nezávislosti, k peněžní svobodě. Cestě žít a tvořit vědomě, být zodpovědná za sebe , svůj život. Stačí se rozhodnout. Jak to máte vy?  Hodně štěstí, VěRa


Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře