Láska, peníze a harmonie

laska-a-penize

Lze peníze, lásku, přátelství harmonicky propojit?

Ano, jde to. Po víkendovém setkání se spolužáky z plážové střední a inspirativními učiteli Stáňou a Jirkou vím, že je možné harmonicky propojit peníze, úspěch, vášeň srdce, lidskost, přátelství. Díky plážovému podnikání se sny mění na realitu :-).

Na cestě k milionům…

Úspěch přináší samotu…

Poznala jsem obě strany… ve škole premiantka… šlo mě vše, na co jsem sáhla, ale s rostoucím úspěchem ubývalo přátel a pochopení a často jsem se svými úspěchy zůstávala stranou od ostatních, byla jsem SAMA.

Mít peníze a úspěch se neodpouští…

Brzy jsem se vdala. Byli jsme sehraný tým … moje in spirace manžel hravě převáděl do praxe. A úspěch a peníze na sebe dlouho nenechaly čekat.  S rostoucími příjmy se vytrácela radost, láska, pochopení.  Odcizovali jsme se jeden druhému. Měli jsme peníze, chyběla láska. Přibývalo uštěpačných a jízlivých poznámek od blízkých, přátel, kolegů.  Opět jsem byla SAMA.

Šla jsem za láskou…

Tolik jsem toužila po lásce… a přišla. Moje nastavené přesvědčení, že MÍT peníze a úspěch bolí, udělalo své… a tak jsem se majetku a většiny peněz dobrovolně vzdala a odešla za velkou láskou…

Poznala jsem, jaké to je mít lásku a nemít peníze. Upřímně…žádný med. Chyběli peníze. Láskou se nenajíš a neoblečeš… A tak velká láska dostávala každodenní trhliny a chřadla, až se zcela vytratila.

Přeji si mít obojí, lásku a peníze…

Pochopila jsem, že si přeji obojí. Lásku i peníze. HARMONICKY propojit peníze s láskou, sama v sobě a tak jsem se vydala na vlastní cestu ke štěstí a milionům.

Zpátky na vlastní nohy…

Pochopila jsem, že moje cesta k milionům a spokojenosti vede přes mé srdce, žít a sdílet to, co mě baví a naplňuje. Ale jak to udělat? Jak najít způsob předat lidem to, co umím, co mě baví, kouzlo harmonie domova?

Kdo hledá, najde… aneb vášeň přetavená do podnikání… On-line podnikání…

První informace o on-line podnikání přišla od Davida Kirše. Byla jsem nadšená a zklamaná zároveň. Nadšená myšlenkou a nástrojem, že to JDE… zklamaná, protože chyběl návod JAK se skvělým nástrojem pracovat. Opět jsem hledala… přes neúspěšnou spolupráci s IT jsem našla :-). Můj záměr, mě dovedl ke Stáně Mrázkové a jejímu programu Podnikání z pláže. Hurá, konečně mám návod :-).

Opět ve škole, opět se učím, tentokráte z vlastní vůle, ovšem se starým nastavením, což jsem objevila až později … moje AHA momenty, velké díky Stáňo, Jirko….

Co jsem díky vám pochopila?

Rozporcovat slona… tahle Stánina slova se mi vryla do paměti a provází mě každý den. Moje „velké plány a široký záběr tvůrce“ dostaly konečně mapu, plán, který dobře znám při práci s prostorem, JÍT krok za krokem, držet vizi. K velké vizi, velkým věcem/ předat DAR, který mi byl svěřen/ vedou malé každodenní kroky.

Vytrvat… držet vizi, záměr i přes „neúspěchy“ jít dále a systematicky pokračovat.  Budovat důvěru / a díky Stáně a Jirkovi dnes vím, že to lze také v on-line podnikání. Zůstat věrná sobě a své cestě, bez očekávání, dělat věci, které mě baví a chci je sdílet a předávat.

Autenticita… vysvléknout se do naha. Velké téma, zvlášť když člověk projde bolestivými zkušenostmi a má tendenci „se chránit“ před dalším zraněním. A tak šel můj web do naha… pochopila jsem, že autentický web jsem já a moje vizitka :-).

Odvaha jít a vystoupit z komfortní zóny, žít příběh, který chci vyprávět. Motto Plážového podnikání.

Lidskost… vždy něco NAVÍC… maličkost co nečekáte a vždy potěší :-), kokos, knížka s věnováním, společná fotka… dárky od Stáni a Jirky… zahřejí a potěší. Děkuji, že jste :-).

Pochopení, podpora… vyslechnou, poradí, podpoří … osobně nebo on-line, vždy ze srdce, lidsky. Mají radost z našich úspěchů. Díky Stáňo, Jirko.

 svp-1svp

Ve dvou se to lépe táhne… plážová KOMUNITA

Vytvořená FB skupina si žije svým vlastním životem… jedno máme společné… vlastní cestu na pláž, sdílet a předat svoje poznání a DARY… každý ve svém tempu, sám za sebe, s podporou kolektivu :-).

Díky skupině jsem poznala, co jsem dlouho hledala. Velké díky vám milí spolužáci :-). Jste skvělí… inspirujete, sdílíte své úspěchy i prohry.  Z komunity se stávají přátelé. Milující, objímající, bohatí, přející, lidští :-). Uvěřila jsem, že mít peníze a lásku a přátelé je možná realita.

ŠvP

Milion… málo, hodně? Každopádně dost peněz, abyste poznali, jak jste na tom s penězi…

Díky Jirkovi a Stáně už vím, jak jsem na tom s penězi já :-).

Opět překvapili :-) a myslím, že nás všechny. Zcela nenápadně Jirka vyndal z tašky MILION korun českých… pár balíčků…velké vzrušení, spousta fotek s milionem :-)…60 min s milionem…každý dostal 1minutu užít si s milionem, zažít svoje pocity… a bylo to velké…

moje překvapení s milionem…

Bankovky jsem přijala s vděčností a otevřeným srdcem a s pocitem, PATŘÍ K TOBĚ, je přirozené mít peníze… HARMONIE, klid, pohoda, hřejivé srdíčko. To znám, v sobě, ve svém domově s kouzlem… úleva, můžu mít svůj první milion. S vděčností za AHA pochopení předávám bankovky svojí sousedce, lehce, přirozeně…

svp-2

Sdílíme svoje pocity kolektivně… další AHA moment, vzpomínka na společné miliony z manželství a moje pocity pohrdání penězi… je to, jako by to bylo hodně dávno, v pravěké minulosti… další AHA moment… už můžeš mít peníze… jsi vděčná… DĚKUJI sobě, za cestu, kterou jsem prošla, za znovu objevenou HARMONII, osobní i ve svém domově. Děkuji Stáňo a Jirko, že žijete svůj milionářský příběh ze srdce, in spirativně a lidsky.   láskou Věra

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře