Jak to dělám JÁ?

P1040242

Jak to dělám Já? Víte o čem je řeč?

JAK ukotvit novou změnu do svého života? Jistě to znáte. Do vašeho života foukne nový vítr, projde u vás změna a najednou se cítíte skvěle. Jenže pak projde týden, dva, tři ve stejném „starém“ prostředí a nová euforie se pomalu z vašeho života vytrácí… Po měsíci si možná na nový skvělý impulz ani nevzpomenete. A to je velká škoda. A takhle to možná jde stále dokola. JAK se snadno posunout?

Cest je mnoho. U mě vyhrála šťastná devítka. PROČ si můžete přečíst zde.

Jak to tedy dělám já?

Když mě něco ťukne a posune v životě dále, tak tuto změnu přenesu také do svého prostoru. PROČ? Protože prostor mě potom v nové změněné realitě trvale podporuje. A není to jen tak nějaká chvilková podpora ba naopak. Dostávám od svého domova 33% podporu. Tím se mě lépe a rychle podaří novou změnu do svého života ukotvit.

Těch 33 % vysvětlím. Pro svůj život máme balíček 100%. Štěstí, nápady, příležitosti… tvoří 33%, naše skutky, činy dalších 33% a hmota – tedy prostor domova, naše tělo dalších 33%.

JAK postupuji?

Dříve jsem šla cestou „pokus omyl“ a zkoušela sebe i své blízké. Od chvíle kdy jsem se seznámila a blíže pochopila hloubku šťastné devítky postupuji systematicky a rychle. JAK? Díky šťastné 9 vím kde „něco“ v mém životě vázne, technikou z programu 3 kroky k sobě tuto situaci posunu dále a následně změnu „ukotvím“ do svého domova. Tahle praxe se stala pro mě a můj život automatická.

Možná se děsíte změn u vás doma. Zbytečně, většinou jde o změny dekorací, drobností. A tak po změně, o které jsem psala v tomto článku, přišla změna v mém domově. 

Víte JAKá? Jako vždy jednoduchá. Během víkendu dozrál čas na né priority a nová nástěnka mých přání se hlásila o nový, aktuální „kabát“. Tyhle nástěnky „snů“ jsou poměrně známé a rozšířené. Já používám vylepšenou. JAKou? No přece šťastnou 9. Podklad k nástěnce najdete v e-Booku Zdarma.

Moje nová nástěnka:-) P1040287    Hodně štěstí všem, VěRa

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře