JAK jsem vyvezla DOMOV na pláž…

love-71368_1280

JDE SKLOUBIT VÁŠEŇ PRO DOMOV S PLÁŽOVÝM PODNIKÁNÍM?

Letošní rok je pro mě rokem velkých kroků. Moje rozhodnutí šlápnout do digi podnikání naplno, se díky podnikání z pláže a Stáně Mrázkové a skvělé plážové vlně facebook skupiny plážovníků, se stalo realitou. Po týdnech vnitřních bojů jsem vystoupala na pomyslný vrchol a přišla velká euforie, úleva, vnitřní pocit TYS TO DALA. Vykročila jsem směrem na pláž. Když přišla do 11 minut po spuštění automatu první objednávka v mém těle se rozlil pocit štěstí a spokojenosti. Na své si přišla také moje hlava s myšlenkou „ONO TO FAKT FUNGUJE“.

Můj prvotní záměr dostat na pláž moji mnohaletou a profesní vášeň tvorby harmonického domova se během cesty zdánlivě odklonil od vytýčeného směru. ALE jen zdánlivě. Moje prvotiny a první kroky na pláži se týkají také domova. Jakého? Domova, kde vládne láska, mír a harmonie…Místu, ke kterému se rádi vracíme a obracíme, kde je nám dobře, kde jsme DOMA. Ano, řeč je o našem duchovním srdci, našem domově. Místu, kde jsme v přijetí a napojení na intuici a moudrost.

Během cesty na pláž jsem si uvědomila, že první krok mé cesty povede právě touto oklikou, cestou domů do srdce. PROČ? Díky své vášni a profesi se setkávám  s mnoha ženami.A všechny touží být šťastné, spokojené, vědomé sami sebe. Všechny si chtějí odložit „cizí šaty“ a být sami sebou. Hledají cestu jak dojít domů, k pravdě svého srdce, k lásce a jednotě.

A protože moje „levá“ noha mnoho let hledala cestu domů, do svého duchovního srdce a nasbírala velmi mnoho zkušeností, vznikl zcela přirozeně první eBook život se šťastnou devítkou. Díky objevenému KOUZLU jednoduchosti, zkratce jak naladit své tělo, mysl a duši na lásku a harmonii, vznikl  PROGRAM 3 kroky k sobě domů . Ke spolupráci jsem přizvala moji dlouholetou spolucestující Hedviku s kouzelnou a léčivou pastelkou.

On line produkty byly na světě a na mě se ženy obracely s dotazy, jestli nechystám podobnou akci živě. A vznikla myšlenka „vyvést program v rozšířené verzi na pláž“. Miluji moře, italský temperament, dolce vita a tak se naší plážovou „základnou“ stal kouzelný ostrov ISCHIA a jeho magická atmosféra. JAK jsme si program užily? Skvěle, program jsme propojily se zábavou, odpočinkem a poznáním ostrova. Naše spokojenost, štěstí, zářící obličeje přitahovala všeobecnou pozornost. Spokojenost jedné klientky si můžete přečíst zde.

20150614_210524_Burst04

Dovolená měla jen jednu drobnou vadu na kráse, a tou byl omezený čas  jednoho týdne. Blížil se čas odjezdu, návrat  domů. A doma překvápko. Víte jaké? Plážový automat pracoval po celou dobu mé pracovní dovolené také. Přišli objednávky, stažené ebooky, prostě paráda. A mě došlo další zásadní AHA, že plážový automat pracuje na podobných principech jako já s prostorem. Využívám páku 33% od svého prostoru NAVÍC, ve svém domově a v podnikání a učím své klienty tuto páku naplno využívat.

P1020691

A jaké jsou mé další kroky po pláži? Cesta na pravou stranu s Jirkou Mazurou, spolupráce ve virtuální škole podnikatelské samostatnosti a další kroky s PROSTOREM. Jaké? To si nechám do příštího příspěvku:-). Máte se na co těšit, během práznin přišel „správný“ čas na moje původní rozhodnutí předat 20leté zkušenosti, TIPY a rady pákového efektu, harmonie s prostorem do on-line podoby.

Mějte se krásně, příjemný prázdninový čas a šťastnou cestu ke svým snům třeba také na pláž :-) všem přeje VěRa

 

 

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře