Dům v harmonii

Dům, který vás plně respektuje, zná vaše přání a nejhlubší touhy. Je vaším přítelem a partnerem. Pomáhá, podporuje, léčí a uklidňuje. Vyhovuje svým tvarem, velikostí, materiálem, dispozicí. Splňuje vše, co si od svého domu můžete přát. 

A má NĚCO NAVÍC...

STUDIE domu, co ladí s duší,

s atmosférou trvalé harmonie

JAK poznat po jakém domě touží vaše duše?

 Máte svoji vizi, představu a hledáte někoho, kdo se na vás dokáže naladit, objevit i skryté touhy vaší duše, abyste je mohli realizovat a žít?


 Přejete si, aby váš nový domov trvale vyzařoval harmonii, pohodu, spokojený život.

Chcete ve svém domově žít, ne pouze bydlet.

Přistupujete VĚDOMĚ k plánování a návrhu nového domu.  Uvědomujete si, důležitost tohoto rozhodnutí. Víte, že vědět je pro vás jednoznačně výhodou. Požadujete domov, který je nejen skvěle technicky řešený, ale dýchá teplem domova. 

Možná jste svoje stávající bydlení trochu přerostli, změnili jste se vy i okolnosti, děti odrostli… a s tím i vaše preference na bydlení. Jste prostě jinde, znovu na začátku. Tentokráte bez kompromisů, v souladu se sebou, ne podle cizích přesvědčení, vzorů … Na co se zaměřit, než se svojí vizí půjdete za projektantem, architektem?

 Jaký je dům, co ladí s duší?

Je navržen v rozměrech a proporcích HARMONIE.   
Má smysluplnou dispozici, jednoduchou, bez hluchých míst.
Situování domu je řešeno v souladu s principy harmonie, tím získává maximum z daného místa.
A vy se v něm dostáváte trvale do harmonie a plynutí, které podporuje váš život, vztahy, zdraví, aktivity.  Je to obdobné, jako když ve správný čas potkáte správného člověka a ono vše běží samo :-).    

Díky síle symbolu® si dům udržuje skvělou emoční kondici, je trvale pozitivně naladěný, nezávisle na vaší náladě. Chová se podobně jako příroda, nebo vaše zahrada. Zkrátka nikdy netrpí „blbou náladou“.

Chcete se potkat a poznat, zda si spolu sedneme? 


STUDIE domu, co ladí s duší

Naše úvodní schůzka proběhla ve vzájemné shodě, sedli jsme si lidsky a s obdobným pohledem na váš nový domov. Vzájemně jsme se oťukli a naladili se na sebe. Probrali jsme přání, záměry a požadavky na váš nový dům. Vzájemná spolupráce tak může začít.

Co od vás potřebuji, abych mohla začít pracovat na zhmotnění vašich přání?

Informace o pozemku / st. parcele – parc.číslo, nebo ještě lépe půdorys pozemku z katastru, fotografii pozemku ze všech stran včetně okolí.

na co se můžete těšit.. .

JAK vzniká váš DŮM, co ladí s duší?

Vytvořím pro vás celkový půdorys s praktickou a smysluplnou dispozicí vyladěný na míru vaší duši, přáním a potřebám.

Doporučím vám optimální harmonickou velikost domu, ideální situování domu, dispozice, umístění jednotlivých pokojů, dveří, oken, kuchyňské linky, postelí, pohovky, stolů, koupelny atd. tak, aby vás nový dům podporoval, a vy jste z něj získali maximum výhod.

Pro lepší představu pohledy na dům ze 4 stran se zakreslením oken, dveří.

Předložím vám také celkovou situaci pozemku s umístěním vašeho domu, s vyznačením vhodných míst a přístupů / místo pro relaxaci, pergolu…, vstup na pozemek,  gar. stání

Vytvořím pro vás kostru vaší budoucí zahrady. Budete tak skvěle připraveni na schůzku se zahradníkem.

Po dohodě s vámi vypracuji pocitovou atmosféru vašeho nového domu, základním barevným konceptem. A Vaší schůzce s projektantem tak nic nestojí v cestě :-). Jste skvěle vybaveni.

Celý proces tvořím ve stavu naladění se na vás a vaše potřeby. Proto všechny důležité a klíčové informace přichází ve stavu in spirace a já je pro vás přenáším a zhmotňuji. Pracovními nástroji jsou papír, tužka, pravítko, úhloměr a pastelky. Tvořím pro vás srdcem a nikoliv technicky / proto absence počítačové techniky. Studie tak lidsky dýchají :-).

Studie domu, co ladí s duší, harmonicky propojuje  

ČAS

Čas stavby domu, jeho situování na konkrétním pozemku, rozhoduje o oblastech, která podporují život, vhodné příležitosti a aktivitu a místa stability, klidu, vhodná pro odpočinek, podporu zdraví.  Pracuji s pokročilou technikou umění feng šuej tzv. letící hvězdou. Do těchto míst potom navrhuji nevhodnější řešení.

HARMONICKÉ ROZMĚRY a PROPORCE

Harmonické rozměry ladí dům a život v něm do trvalé harmonie. Vysílají frekvenci, která naše tělo rychle uvolní ze stresu a přeladí do stavu pohody. Tento stav je naší přirozeností a umožňuje nám žít šťastný a spokojený životJ. V harmonických mírách je možné navrhnout celkový rozměr domu, velikost jednotlivých místností, nábytku, oken, dveří, obrazů… Možností je opravdu hodně, záleží jen na vás :-).

JEDNODUCHÁ, FUNKČNÍ A ESTETICKÁ ŘEŠENÍ

Při návrhu Domu, co ladí s vaší duší, se ladím a zaměřuji na ideální dispozici pro váš způsob života, priority a preference. Navrhuji pro Vás jednoduché, čisté linie a dispozice oproštěné od složitostí a tzv. hluchých míst v domě, předimenzovaného schodiště, chodby, nefunkční zákoutí apod.

OPTIMÁLNÍ UMÍSTĚNÍ DOMU NA POZEMKU

Dům, co ladí s duší je na svém pozemku umístěn tak, že máte pocit, jako by tam patřil a byl zde odjakživa. Prostě si s pozemkem vzájemně sednou. Nevyčnívá a respektuje pozemek a okolní prostředí. Právě naopak, využívá podpory a péče přírody a je v něm měkce usazený. Dům je krásným obrazem, pozemek je jeho rámem.

Umístění domu na pozemek tak není náhodné ani ve stylu „můj dům, můj hrad“.  Při návrhu využívám znalostí o zákonitostech fungování prostoru, díky kterým je možné předejít budoucím problémům. Na pozemku existují oblasti, které podporují muže, ženy a tzv. neutrální místa. Pro vyvážený partnerský život je klíčové dům dobře posadit.

BAREVNÝ KONCEPT

To, do jakých barev, materiálu oblečete svůj dům, má každodenní vliv na váš život v něm a rozhoduje o tom, zda se zde budete cítit „jako ve své kůži“. Proto je součástí studie také výběr barev a materiálů tzv. barevný koncept. Ladím se na vaší duši i na váš dům, in spirace přenáším do tzv. náladové desky. Získáváte jasnou představu o atmosféře v novém domě, vybraných barvách a stylu, který ladí s vaší duší.

Společně takto vyladíme a sjednotíme materiály a barvy podlah, dveří, oken, nábytku, výmalby do souladu a harmonie, která v domě neruší, ale naopak vás podporuje. Věnujeme se rozvržení kuchyně / umístění sporáku, trouby, ledničky a myčky s dřezem, základní barevnosti vaší kuchyně, stylu a typu, včetně výběru pracovní desky. Doporučím vhodné odstíny barev a materiál také vaší koupelně a toaletě. Jednotný design doplníme výběrem odstínu výmalby. 

 NÁVRH KOSTRY VAŠÍ ZAHRADY

Základní schéma, kostra vaší zahrady, plán pro terasy, chodníčky, přístupové cesty či vjezd na váš pozemek, který také řeší a zohledňuje umístění garáže, přístřešků, pergoly, vhodné místo pro odpočinek, bazén či zahradní sportoviště, bylinkovou zahrádku nebo chutnou zahradu či jedlý les. Opět pracuji ve stavu naladění a in spirace přenáším do celkové situace vašeho pozemku. Díky vytvořené kostře, schématu budoucí podoby vaší zahrady získáváte jasný obraz, plán a podklad pro jednání se zahradníkem. A vaše zahrada svoje padnoucí slušivé oblečení.

Další služby pro váš šťastný život

ČISTÍCÍ KŮRA pro váš pozemek - ZDE

Jste šťastní majitelé pozemku, který má svou historii. Jakou, to zjišťujete až po jeho zakoupení…postupně. Křivdy, sousedské rozepře, nebo dávná historie míst s obřady, popraviště, místa se silnou historií. Opak míst, kde se žilo v lásce, souladu, pěstovali se zde dobré vztahy se sousedy. Vše je zde zaznamenáno, otisknuté do země. Nezoufejte, vše je možné vyléčit, místo energeticky vyčistit za pomoci jemnohmotných silných pomocníků z roviny elohimů. Pracují rychle, účinně a pozemku přináší velké DARY. Díky rituálu s elohimy, požehnání energetickým symbolem ® harmonie, je na vašem pozemku ukotvena trvale harmonie, Láska. Váš pozemek může díky těmto darům naplno rozkvést a podpořit váš život :-). 

ENERGETICKÝ SYMBOL ®  HARMONIE VEERA HARMONY

Trvalá, láskyplná péče pro váš dům, která pro vás pracuje i když zrovna nemáte náladu. JAK? Záleží na vašich preferencích, lásce na první pohled. Symbol umístěný v obraze či v srdci ze swarovski ®crystals se postará o harmonii a dobrou emoční atmosféru. Možná si říkáte, jak to dokáže? Pro symbol jsem našla čisté a zářivé tělo, nosič, ve kterém jsou jemnohmotné energie Lásky a harmonie trvale ukotveny, zapečetěny proti „virům“ negací a blbé náladě. Takto se pro dům a váš život v něm stávají svítícími a zářivými majáky. Pečujícími strážci HARMONIE A LÁSKY.

Symbol umístěný na samolepkách se postará o úklid s péčí a láskou / i když vás úklid nebaví, nebo na něj zrovna nemáte čas a náladu. Prací prášek se symbolem si zase hravě poradí s vaším oblečením, které získá pohlazení a láskyplnou péči. Účinek vnímáte okamžitě :-).

 ASISTENCE PŘI VÝBĚRU DOPLŇKŮ, DEKORACÍ - ZDE

Šetří váš čas a peněženku. Možná se vám stává, že v obchodě vás očaruje pěkná váza, polštář, či měkká deka… Koupíte ji a přinesete domů. A není to ono. Jste zklamaní a rozčarovaní. Vyhozené peníze a čas.

Nebo si na nákup vyrazíte s kamarádkou, která vám chce pomoc a poradí vám, co si domů odnést. Protože jí důvěřujete, nakoupíte a přinesete domů nový úlovek. Ale, cítíte, že to také není ono… Jste naštvaní na sebe, že jste zbytečně vyhodily peníze oknem. Možná máte pocit zmaru, že ať děláte, co chcete, pocit domova se nedostavuje.

Při asistovaném společném nákupu se opět „ladím“ na vaší duši. Dostávám in spirace přímo na míru pro vás. Doporučené doplňky a dekorace jsou v souladu s vámi a u vás doma vytvářejí pocit „vašeho domova“. Stav, který v těle vyvolává úlevu od napětí, přináší klid i radost do naší duše. Někde uvnitř sebe „víme“, že je to ono. To pravé pro nás.