DOMOV je naše zrcadlo

real-estate-516768_1280popis

DOMOV je naše zrcadlo.

Napadlo vás někdy, že to, jak bydlíme, jaký život žijeme, zdá máme funkční vztahy, dobré zdraví, skvělou a dobře placenou práci, přátelé… souvisí zcela s námi? S naším uvažováním, s tím jak tvoříme, s „programy“, které máme v sobě hluboce uložené. Podvědomě si vybíráme a děláme „nastavené“věci.

Pokud chceme něco ve svém životě změnit, podívat se „jiným pohledem“ na sebe můžeme jít dvěma směry. Změnit prostor je jednou z cest.

PROČ je to tak? Jednoduše proto, že prostředí, ve kterém žijeme a většinu času se pohybujeme má na nás zásadní vliv. Někdy stačí změnit barvu v pokoji a hned se cítíme lépe. Většina z nám tyhle kroky dělá podvědomě, tak jak cítí.

PROČ je tedy skvělé vědět jak vědomě bydlet? Všechna naše rozhodnutí  týkající se bydlení, zařizování mají na náš život zásadní vliv. Již v předchozím článku jsem psala, jak velký vliv na náš život má naše prostředí, domov – celých 33%.

Při konzultacích a poradenství umění harmonicky bydlet svým klientům ukazuji jak tvořit, bydlet vědomě.

Pro mě platí: „ukaž mi jak bydlíš a já ti řeknu  jaký život žiješ“.

Naučila jsem se vnímat prostor, nábytek a jeho potřeby. Je skvělé umět naslouchat potřebám našeho domova. Někdy na mě např. nevhodně postavená skříň doslova „křičí“ “ já chci šoupnout jinam“, tady nejsem spokojená… Náš DOMOV je vlastně takovým naším větším tělem. A pokud k němu takto přistupujeme a zvažujeme, čím jej „nakrmíme“, do čeho svůj domov oblečeme, aby se cítil spokojeně a šťastně, bude nám náš domov přinášet spokojenost a štěstí.

Dalším velkým a skvělým důvodem vědomě zařizovat a bydlet je možnost plnit si své sny snadno a rychle. Náš domov, prostor je pro nás větší nástěnka, deník… či plánovací diář. Místo kam si píšeme, co a jak uděláme. No a domov je BIG diář, místo pro naše sny a touhy. Mnoho lidí se „diví“ proč se jim v životě nedaří v různých životních oblastech. Nejrychlejší „náprava -první pomoc“ je v našem domově.

Můj život je dlouhou dobu úzce spjatý s prostorem. Ale vždycky to tak nebylo… Vystudovala jsem evropskou školu feng šuej, byla jsem doslova „nabitá“ vědomostmi, které jsem neuměla přenést do praxe tak, aby fungovaly. Šla jsem cestou pokus, omyl. Dnes to umím, je to skvělé a jednoduché.  A hlavně to funguje!

Mým velkým přáním je naučit vás, jak prakticky postupovat. Předat vám svoje bohaté, mnohaleté zkušenosti.

Záleží co si vyberete:

  • Osobně u Vás doma – při konzultaci, krok za krokem.Do konce května máte při zakoupení programu 3 kroky k sobě domů bonusovou slevu na moje služby
  • Připravuji pro vás on-line program DOMOV se šťastnou devítkou.

Přeji vám chuť jít do akce, bydlet a tvořit svůj domov vědomě.

Krásné dny, VěRa

 

Věra Nosková
VěRa NOSKOVÁ, vytvářím HARMONII v prostoru pod značkou VeeRa HARMONY. Jsem naladěnou a zkušenou průvodkyní a inspirátorkou jak vnést soulad do prostoru, z bydlení vytvořit DOMOV - místo s kouzlem harmonie. Při spolupráci se ladím na vaši duši, přání tak, abyste se v inspiracích prostě našli :-). Připravila jsem pro vás dárek - eknihu Cesta k domovu v 6 krocích>>. Jsem autorkou symbolu ® HARMONIE pro trvalou pohodu zde >>. Tvořím pro vás STUDIE domu, co ladí s duší, DŮM s trvalou harmonií. Společně s účinnými pomocníky ulevuji vašim nemovitostem od emocí a vracím jim čistotu a harmonii.
Komentáře