Děti a křišťálová lavina štěstí.

děti a křišťálková lavina

DĚTI A KŘIŠŤÁLOVÁ LAVINA ŠŤĚSTÍ

Dnes, v první adventní neděli,  cítím silnou potřebu se s vámi podělit o lavinu štěstí, která mě v posledních týdnech zavalila. Můj on-line svět trochu usnul a živá realita se probudila. Konkrétně symbol VeeRa HARMONY. Ukazuje mi svoji sílu, každým dnem objevuji jeho nové účinky. A vhání mi to slzy do očí.

Přišel impuls vyrobit křišťálek a šperk se symbolem. Ukázala jsem je svým přátelům a během krátké doby byly rozebrány. Každý kousek si neomylně našel svého majitele. Tak jsem nechala vyrobit další. Něco uvnitř mě stále hnalo kupředu. Věděla jsem, že je ten správný čas a že je to důležité. Symbol začal žít vlastním životem a já jsem se stala jeho mostem do světa lidí. Nebyla to jednoduchá cesta, přišly i pochybnosti, zda jsem svoji roli pochopila správně, ale potvrzení přišlo z té nejčistší strany. Od dětí.

Symbol si otevřel cestu tam, kde na něj dlouho čekaly, k dětem, k těm nejmenším úžasným tvorečkům. Malé „ křišťálové “děti si křišťálek se symbolem doslova zamilovaly.

Vše začalo docela nenápadně. Na svoji přednášku feng šuej jsem přinesla ukázat vzorky prvních „křišťálových miminek“ a šperky pro maminky. Poté mi na e-mail přišlo od jedné z žen poděkování za skvělý večer. Jmenovala se Eva a od toho dne mezi námi vzniklo zvláštní přátelství. Eva si ode mě koupila křišťálky se symbolem, pro sebe a pro svého vnuka. Další si u sebe nechala, „kdyby je ještě někdo další chtěl“. A od té doby se rozjela ona lavina. Nejprve Evin vnouček, a pak další děti začaly být křišťálkem přitahovány. Je to jejich KAMÍNEK ŠTĚSTÍ. Mluví s ním, svěřují se mu a on je hladí a pomáhá jim tak, jak potřebují. Každému jinak.

Malému Šimonkovi řekla maminka, že pokud si neuklidí hračky ve svém pokojíčku, tak že je odnesou dětem do dětského domova. On se na svoji maminku dlouze podíval a zeptal se jí, zda dětem odnese také křišťálek. Poté co jej maminka ujistila, že mu křišťálek nechá, tak jí řekl, ať si všechny hračky vezme, že mu stačí křišťálek a postel.

Natálka, která na svůj křišťálek ještě čekala a znala jej od svého bratrance, o něm nadšeně vyprávěla dětem ve školce a „ dělala pro ně objednávky“, aniž o tom rodiče věděli.

Další „čekající“ holčička se ptala své maminky, kdy už konečně přijde ta kouzelná maminka s křišťálkem.

Je mnoho podobných příběhů. Denně slyším, jak symbol pomáhá dětem i jejich rodičům. Těžko hledám slova, kterými bych vystihla svůj pocit štěstí a vděčnosti za DAR, který mohu předávat dál. Malé děti o křišťálku a symbolu nepochybují jako my dospělí. Ony znají jeho kouzelnou moc, sílu čistoty a světla. Důvěřují mu. Křišťálek jim vrací otevřenost, sebedůvěru, vyrovnanost. Pečuje o ně a pomáhá jim vzpomenout si, kým jsou a proč tu jsou. Tyto děti se stávají tím, kvůli čemu sem přišly – našimi učiteli. 

Vize šťastných a spokojených rodin, kterou jsem měla před dvěma roky, se stává realitou. Jsem šťastná „máma“, která o svá „křišťálová miminka“ s láskou pečuje a umožňuje každému, koho si zavolají, aby zažil jeho sílu. Ta dlouhá cesta za „štěstím“ stála za to. A já od té doby každou chvíli dojetím utírám své slzy.

Děkuji sobě, že jsem to nevzdala, svému synovi za podporu a důvěru, a všem svým přátelům, kteří  stáli u mě v okamžiku, kdy  jsem pochybovala. Evě děkuji za její nadšení při šíření kouzla křišťálků a šperků se symbolem VeeRa HARMONY a za vše, co spustilo naše propojení.

S láskou a vděčností Věra

12upr

 

A zde je Evin příběh :-).

KAMÍNKY ŠTĚSTÍ A ŠŤASTNÉ SETKÁNÍ

Dnes je 1. Adventní neděle a já cítím, že je ta pravá chvíle napsat něco k dění v mém životě v posledních 6 týdnech. Je to takové moje šťastné šestinedělí, protože za tu dobu se mi změnil život, změnila jsem se já a celá moje rodina.

Před 6 týdny jsem se poznala s úžasnou ženou Věrou, která mi tuto změnu vnesla do života v podobě malých krásných křišťálových kamínků se symbolem v nich vyrytých. Při našem prvním setkání mě přímo fascinovaly, takové malé blyštivé nic a taková obrovská síla a energie v nich. Byly to jen vzorečky na ukázku, ale u mě láska na první pohled. Naším setkáním se spustilo něco nádherného, co se nedá slovy vyjádřit.

Když Věra přijela ke mně domů s prvními křišťálky přímo z Jablonce, kde jí je vyrobili, tak jsem si hned jeden koupila pro sebe a když Věra odjížděla, tak mi nechala 3 ks na stole, jestli jim najdu majitele. Já hned myslela na celou svoji rodinu, tak 1 kamínek dostal můj vnouček. Jeho tatínek a maminka mu ho koupili. Tak jsme byli v naší rodině my dva, kdo měli kamínek. To bylo ve čtvrtek a já jela ke kamarádce, která měla doma vnoučka, a toho kamínek na mém krku neuvěřitelně přitahoval, nevěděla jsem proč.

V sobotu mi na to dal odpověď náš tříletý Šimonek, začal u mě doma pojmenovávat všechny křišťálky KÁMEN ŠTĚSTÍ a on, že má doma také kámen štěstí. On mi to přišel sdělit, jaký malý zázrak k nám do rodiny přišel. Ze soboty na neděli se mi vybavovaly děti z mého okolí, děti se zdravotními problémy, probrečela jsem celou neděli a volala těm, kteří mě v myšlenkách napadali.

Tím se to všechno rozjelo neuvěřitelným způsobem. Vím, že děti jsou intuitivní a nechtěly by něco, co by jim škodilo. Můj příběh přitahoval lidi z mého okolí a děti se na mě lepily jako magnet. Vysílají signály a i cizí děti v supermarketu na mě pomrkávají, uculují se. Tehdy jsem si řekla, že celá moje rodina bude tento symbol ve šperku mít.

Začala naše spolupráce s Věrkou, které za to všechno děkuji z celého srdce. Netušily jsme ani jedna z nás, jakých rozměrů to bude dosahovat. Připomněla jsem si dobu svého dětství, když se stála fronta na banány. Poptávka silně převyšovala nabídku a v Jablonci nestíhali vyrábět, bylo to období náročné hlavně pro Věrku, musela vše doladit a zařídit, aby vše fungovalo tak jak má a to jí bralo energii, kterou jsem jí já vracela zpět všemi příběhy o dětských rozzářených očích. Místo 3 kamínků, jich najednou byla plná taška a já jen rozvezla to, na co všichni již netrpělivě čekali.

Začala jsem si připravovat svůj dům na příchod kamínků. Přála jsem si je přivést do čistého a tak jsem s pomocí Věrky a symbolu čistila a uklízela dům, nebylo to od špíny, ale od emocí a tíhy.

Když mi Věra řekla, Tvůj dům jsi Ty, tak přišla další vlna. Pochopila jsem, že jsou to spojené nádoby a vše se vším souvisí.

Každý rodič chce pro svoje dítě to nejlepší. S nejlepším svědomím a vědomím dítě chrání a vychovává, ale často k obrazu svému. Také jsem byla ten rodič, než jsem pochopila, že to tak není, že děti ví, co je pro ně dobře. Položila jsem si otázku, proč je tolik malých dětí nemocných, proč má tolik dětí kožní potíže, proč tolik alergií a odpověď jsem našla. Děti, stejně jako dům, byt, nasávají energii kolem sebe. Děti ještě dřív než dospělí, cítí, že se doma něco děje a vinu za to přebírají na sebe. Ale to nemůže takový malý človíček zvládnout bez nějakých zdravotních projevů.

Já jsem na tom pochopila, že právě tento křišťálek jim může pomoci vše zvládnout a udržet je v harmonii a proto mu říkají kámen štěstí. Vždyť co je víc než šťastné a spokojené dítě, šťastná spokojená rodina a šťastný domov. To je, kam směřujeme, to je náš cíl.

Včera jsme měli doma takové malé Vánoce. Celá moje rodina si nadělila křišťálek a moc jim děkuji, že pochopili, o čem to všechno je. Že šťastné děti a šťastný domov nejsou věcí náhody, ale může se jim vykročit naproti. I oni si své domovy připravili na příchod kamínků.

Vnouček projevil neskrývanou radost, že i tatínek bude mít svůj kámen štěstí. Vnučka se stále ptá, kdy už dostane i ona svůj. Chodí do 1. třídy a dívala se na můj seznam čekatelů, na jakém místě ji mám. Tak moc je pro ni křišťálový kamínek důležitý.

Není den, kdy bych nebrečela štěstím nad všemi dětskými příběhy, které každým dnem přibývají. Vím, že to vše má smysl a z hloubi srdce za tuto zkušenost děkuji za každé dětské rozzářené oči..

S láskou Eva Hrdinová

eva fotka

 

 

Věra Nosková
Věra Nosková je specialistka na vytváření harmonie ve vašich domovech. Pracuje s uměním feng šuej a při svých konzultacích a návrzích využívá principů harmonie. Je autorkou harmonizačního symbolu VeeRa HARMONY, e-booku HARMONIE v 6 krocích
Komentáře