Péče o náš DOMOV se nám vyplácí


Co dáš, dostaneš zpět… Pravidlo, které funguje v našem životě. Proto se vyplatí dávat to, co chci dostávat zpět.

Napadlo vás, že stejné platí také v našem bytě, domě, prostoru obecně?

Investovat pozornost, péči spojenou s láskou svému bytu, domu byla a je doména žen. Spokojená, naplněná, šťastná žena, svoje štěstí snadno přenáší na děti, partnera. S láskou pečuje o svůj byt, dům a díky její péči zde vytváří atmosféru domova, místo s kouzlem, jejím. Ideální situace.

Ale co dělat, když zrovna nemáme, čas, náladu, trápíme se, jsme nemocní… ?

 Negativní emoce, které  kolem sebe šíříme, usedají jak prach na vše u nás doma. A nikterak se neschovávají, právě naopak, prostor je jimi postupně zaplňuje stále více a více a my po příchodu domu cítíme tíhu, nepříjemné pocity.

Vznikl začarovaný kruh. Jak z něj ven? Změnou atmosféry.

Účinným řešením je úklid, při kterém se čistí nejenom náš domov, ale také naše duše.  Doporučuji začít fyzickým úklidem, pěkně od podlahy, systematicky, všechno omýt / pro zlepšení atmosféry můžete do vody s čistícím přípravkem přidat některou esenci s esenciálními oleji. Nepotřebné a odložené věci, nenošené šatstvo pustit dále /prodat či podarovat. Vytvořit si kolem sebe více místa, prostor.

Cítíte se lépe? Můžete se nadechnout? Máte pocit volnosti? Gratuluji.  

Nyní je vhodný okamžik, udělat si se svým vztahem k domovu jasno, poznat jeho přednosti, změnit plány, vytvořit nový záměr a vztah s ním. To proto, aby se vám situace doma stále neopakovala. Spolehlivým průvodcem vám v dalších krocích  může být můj dárek pro vás eknihu CESTA K DOMOVU v 6 krocích, ve kterém pro sebe objevíte nové informace, jak postupovat.    

Možná vás teď napadá otázka, jak to udělat, aby doma byla trvalá pohoda a domov šířil harmonii, příjemnou atmosféru, stal se naším pečovatelem, terapeutem?

Tato otázka mě trápila před několika lety při práci s emocemi objektů. Našla jsem odpověď a řešení :-).

Trvalou harmonii do našeho domova přináší symbol ® harmonie VeeRa HARMONY. Buď ve formě křišťálových srdcí, nebo v obraze. Skvěle také fungují samolepky se symbolem nalepené na čistících a pracích prostředcích.

A víte proč? Symbol šíří lásku, harmonii trvale, nemá žádné emoční „propady“ a domov uklizený s jeho přítomností je tak trvalou zárukou příjemné atmosféry. Domov s ním uklizený, prádlo s ním vyprané velmi dobře doplňuje a nahrazuje chybějící láskyplnou pozornost paní domu.

Máte chuť to také vyzkoušet?   Stačí si vybrat, co je pro vás a váš domov to pravé :-).